В Старокостянтинові відбулася конференція на честь 100-річчя Степана Бандери

В рамках святкування 100-річчя Степана Бандери Хмельницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів провела 21 грудня в Старокостянтинові конференцію «Степан Бандера– Провідник Нації». Участь у заході взяли члени КУНу, представники громадськості, науковці, вчителі, місцева молодь та школярі.

Із науковими доповідями перед присутніми виступили гості зі Львова: журналіст, історик, автор багатьох праць з історії націоналістичного руху Ярослав Сватко, Президент «Літопису УПА», дослідник життя і діяльності Степана Бандери Микола Посівнич, аспірант кафедри історії Національного університету «Острозька академія» Тарас ремарчук.  Вони детально проаналізували умови формування особистості Степана Бандери, його внесок у боротьбу за незалежність України, розвиток націоналістичного руху, повідомили цікаві та маловідомі широкому загалу факти його біографії, розкрили суть феномену Бандери, символічність його постаті.

Виступили також і заступник голови КУНу Володимир Борейчук, голова Хмельницької обласної організації КУН  Анатолій Демид, голова Старокостянтинівської міської організації КУН Сергій Бондарчук, представники місцевої громади, вчителі історії. Виступаючі наголошували, що Степан Бандери був і залишається «прапором» боротьби за Українську Національну Державу. І в нинішніх умовах, коли боротьба триває його символічна постать набуває нової актуальності.

Після виступів присутні мали змогу переглянути фільм «Три любові Степана Бандери».

Прес-служба

Хмельницької обласної організації КУН