Продаж землі – геноцид українців!

14 вересня у м. Хмельницькому на Майдані Незалежності відбулось пікетування обласної ради та облдержадміністрації з вимогами не допустити продажу землі сільськогосподарського призначення, скасувати пенсійну реформу, припинити політичні та економічні репресії.

Ініціатором проведення акції протесту виступила Хмельницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів. Однодумців націоналісти знайшли в  Профспілці захисту підприємців м. Хмельницького та громадській організації «Край».

Член Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів Володимир Борейчук у своїй промові перед учасниками акції сказав: «Неозброєним оком видно, що ця так звана земельна реформа спрямована на те, щоб за безцінь забрати в українських селян землю і передати  у довічну власність олігархам-латифундистам, які вже сьогодні через корупційні схеми шахрайським методом заволоділи сотнями тисяч гектарів українських чорноземів».

Політик підкреслив, що саме український народ відповідно до Конституції є носієм влади у нашій державі, тому Президент, а також депутати зобов’язані прислухатись до позиції українського народу, який хоче бути господарем на своїй землі.

«Земля – це останнє, що залишилось в українців, оскільки промисловість вже розкрадено. Якщо ми зараз не станемо на захист землі, то наші діти та онуки житимуть на «нашій не своїй землі», – переконаний активіст Конгресу Українських Націоналістів Володимир Васьковський.

На заверешення учасники прийняли дві резолюції – щодо скасування Пенсійної реформи та недопущення продажу земель сільськогосподарського призначення.

Прес-служба Хмельницької ОО КУН