У Вінниці пошкодили пам’ятник борцям за волю України

4 липня у м. Вінниці було пошкоджено пам’ятник Українським січовим стрільцям та воякам ОУН-УПА, розміщений на вулиці Хмельницьке шосе. Про це повідомив голова Вінницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів Віталій Гусар.

За фактом вандалізму відкрито кримінальну справу. За словами Віталія Гусара, пам’ятник пошкоджують вже вчетверте, й органи правопорядку жодного разу не встановили зловмисників.

Вінницька організація Конгресу планує тримати під контролем розслідування справи та якнайшвидше відновити пам’ятник Українським січовим стрільцям та воякам ОУН-УПА. Адже цей пам’ятник  було встановлено і вже тричі відновлено після актів вандалізму за участі Вінницького КУН.

«Руйнування пам’ятника тим, хто боровся за свободу і незалежність України, є ляпасом не тільки українським патріотам, а всій громаді міста Вінниці. Поки що не помітно зусиль з боку міської влади припинити цю наругу над пам’яттю. Проте якщо зараз не зупинити вандалізм у Вінниці, це зганьбить наше місто на всю Україну», – наголосив голова Вінницької обласної організації КУН.

Прес-служба КУН