Оксана Опимах та Володимир Петранюк на телеканалі «Київ»

Кандидати в депутати від Конгресу Українських Націоналістів по 214 та 216 мажоритарних округах Оксана Опимах та Володимир Петранюк взяли участь у прямому ефірі телепередачі «Вибори-2012» на ТРК «Київ».

Кангресівці відповідаючи на питання ведучого ефіру, що спонукало їх балотуватися в парламент,  розповіли глядачам каналу, що належать до партії з сталими традиціями національно-визвольного руху, якою є Конгрес Українських Націоналістів, і в нинішніх умовах, коли націю утискають, нищеться все українське, змушені йти виборювати права українців у стінах парламенту.

«Це наша громадянська позиція, наше рішення, підтримане побратимами на XIV Зборі Конгресу. І у всій своїй діяльності на шляху до представництва в парламенті ми відчуваємо плече і підтримку наших побратимів і наших героїв, які започаткували боротьбу за утвердження націоналістичних ідеалів в українському середовищі», – наголосила Оксана Опимах.

В ефірі піднімались питання, які першочергові завдання ставлять перед собою кандидати в парламенті чи потрібна їм депутатська недоторканість і багато інших цікавих питань.

За матеріалами ТРК «Київ»