Щиро вітаємо із 88-річчям багатолітнього Голову Братства ОУН-УПА Михайла Зеленчука!

Життя друга Михайла є взірцем відданості, самопожертви й лицарської звитяги. З юних літ ставши на шлях боротьби за волю України, він і сьогодні, незважаючи на поважний вік, продовжує працювати на українську справу.

Одинадцять років зі зброєю в руках він боровся за Україну проти фашистських і радянських окупантів, побував у камері смертників, майже 17 років провів у Мордовських концтаборах, але не зламався і не опустив рук.

На зорі незалежності Михайло Зеленчук активно включився в політичну і громадську роботу. 1991 року у Львові відбувся перший Всеукраїнський збір вояків ОУН-УПА, на якому було створено Всеукраїнське Братство вояків УПА. Михайла Зеленчука обирають його Головою, і понад 20 років він жертовно працював на цій посаді. За цей час Всеукраїнське Братство вояків ОУН-УПА ім. Р. Шухевича стало авторитетною організацією в Україні та за її межами. Завдяки наполегливій роботі друга Михайла Братство прийняли до Конфедерації Європейських ветеранів Другої світової війни, що стало символічним визнанням Європою національно-визвольної боротьби ОУН-УПА. Чимало зусиль він доклав також для належного пошанування і захисту ветеранів повстанського руху в нашій державі.

Михайло Зеленчук був вірним соратником Слави Стецько, разом вони створювали Конгрес Українських Націоналістів. Друг Михайло був і є для нас моральним авторитетом, багатолітнім членом Головного Проводу. І сьогодні ми часто звертаємось до нього за порадою, покладаємось на його великий життєвий досвід і глибоку мудрість.

Щиро вітаємо Вас, шановний друже Михайле, із уродинами! Зичимо Вам міцного здоров’я, сил і наснаги у праці в ім’я розквіту Української держави! Бажаємо довгих літ життя, шани від людей, оптимізму й усіляких гараздів!

З повагою і вдячністю за Ваше подвижництво

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів