Конгрес провів акцію проти подорожчання проїзду в громадському транспорті

10 жовтня Київська міська організація Конгресу Українських Націоналістів провела акцію під стінами Київської міської державної адміністрації проти збільшення ціни на проїзд у комунальному транспорті столиці внаслідок запланованої київською владою реформи.

Націоналісти намагались привернути увагу до того, що міська влада вкотре намагається вирішити проблеми за рахунок простих киян, для яких ця реформа обернеться значним подорожчанням проїзду.

Голова секретаріату КУН  Володимир Манько, виступаючи на акції, наголосив, що збільшення вартості проїзду вдарить по гаманцю багатьох киян, особливо бюджетників.

«За інформацією ЗМІ, одна поїздка в громадському транспорті після реформи буде коштувати від 3 до 5 гривень, тобто ціна на квиток зросте більш ніж удвічі. При цьому городянам не надається достатньої інформації щодо формування та обґрунтування нових цін», – каже він.

За словами політика, не зрозуміло куди спрямовують кошти, отримані Київським метрополітеном за розміщення рекламних оголошень та оренду площ для приватних підприємців. З цими питаннями учасники пікету й звернулись до київської влади.

Акцію  Конгресу Українських Націоналістів підтримали активісти Української партії та Народного Руху України, які разом  вимагали провести прозору реформу громадського транспорту, не перекладаючи фінансового навантаження на простих киян.

Прес-служба КУН