В’ячеслав Березовський: Євромайдани України стали потужним об’єднавчим чинником

Євромайдани  України, київський насамперед,  стали об’єднавчим чинником, де члени різних політичних партій, громадських організацій, просто активні люди відчули себе громадянами єдиної держави, яка, безперечно, у недалекому майбутньому стане повноправним членом вільної європейської сім’ї.

Жодні політичні, ідеологічні, мовні, національні, вікові, освітні відмінності учасників українських Євромайданів не стали роз’єднуючи фактором.

Незважаючи на перепони, свавілля влади і силовиків, серця всіх громадян, які виходили чи іншими способами підтримували Євромайдани, наповнились гордістю за те, що народ України з’єднався у прагненні свободи та кращого життя. І таке прагнення ми побачили у всіх куточках України: у Львові, Києві, Донецьку, Запоріжжі, Криму, Одесі, Вінниці, Дніпропетровську…

Єдиного не визнав наш народ – безрідного, кримінального, азійського непотребу, який облудним шляхом заволодів державними посадами та відверто знущається над нашим європейським народом.

Але за мудрим висловом древнього мудреця — «І, це мине!».

Мине, навіть так швидко, як воно й не сподівається, а ми докладемо всіх зусиль, щоби його позбутися, і продовжити наш швидкий рух до нашого дому  —  до Європи!

Голова Вінницької ОО КУН В’ячеслав Березовський