Виборчий список кандидатів у народні депутати України від Конгресу Українських Націоналістів

Список кандидатів у народні депутати України від політичної партії Конгрес Українських Націоналістів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, яких висунули та затвердили на ХV Зборі КУН 13 вересня 2014 р.

  1. Брацюнь Степан Іванович, Голова Конгресу Українських Націоналістів, Голова Правління Всеукраїнського Благодійного фонду “Соборність”, почесний член Асоціації кардіохірургів України
  2. Мовчан Павло Михайлович, Голова Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка
  3. Поровський Микола Іванович, Голова Республіканської Християнської партії,  Старший офіцер Збройних Сил України
  4. Олійник Марія Василівна,  заступник Донецької ОО ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, заступник Голови Конгресу Українських Націоналістів
  5. Рудник Ігор Андрійович, сотник 34-сотні Майдану Революції Гідності
  6. Бондар (Різниченко) Ольга Іванівна, активіст волонтерської групи «Вільні люди», політичний аналітик та культурний оглядач газети «Нація і держава»
  7. Борович Богдан Карлович, Голова Всеукраїнського  Братства ОУН-УПА, Голова Івано-Франківської обласної організацій Конгресу Українських Націоналістів
  8. Лупаков Євген Олександрович, Голова Спілки Офіцерів України, заступник Голови Конгресу Українських Націоналістів
  9. Петрова Марія Олегівна, Голова Всеукраїнської Ліги Українських жінок,перший заступник Голови Національної Ради жінок України
  10. Шпіцер Василь Іванович, Голова державної екзаменаційної комісії у   Національному університеті «Львівська політехніка», перший мер м.Львова, заступник Голови Конгресу Українських Націоналістів
  11. Дідусь Роман Іванович, заступник головного інженера у Львівському Відділенні ГПУ «Полтавагазвидобування» , заступник Голови Конгресу Українських Націоналістів
  12. Шепетюк Юрій Васильович, Голова Київської міської організації Конгресу Українських Націоналістів, директор ТОВ «Наш родовід»
  13. Семенюк Тарас Миколайович, директор Кредитної спілки «Скарбниця»
  14. Гентош Тарас Йосифович, голова Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів
  15. Віват Іван Осипович, заступник голови Чортківської райдержадміністрації , Голова Чортківської районної організації Конгресу Українських Націоналістів
  16. Стельмащук Юрій Іванович, директор Державного підприємства «Український дім»
  17. Хуторянець Ольга Володимирівна, Шеф-редактор телевізійного проекту ток-шоу «Говорить Україна»
  18. Білах Іван Богданович, директор ТОВ «Видавництво Астон»
  19. Лемик Роксолана Ярославівна; Доцент кафедри цивільного права і процесу, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Голова Львівської міської організації Конгресу Українських Націоналістів
  20. Гудзь Віктор Васильович, асистент, доцент, в.о. зав. кафедри у Мелітопольському державному  педагогічному університеті ім. Богдана  Хмельницького, Голова Мелітопольської районної організації Конгресу Українських Націоналістів

21. Василенко Аліна Володимирівна;

22. Бенюк Ніна Василівна;

23. Іванько Артур Едуардович;

24. Овчарук Василь Леонтійович;

25. Омельчук Володимир Васильович;

26. Данилиха Ігор Лукич;

27. Петранюк Марія Володимирівна;

28. Мохналь Михайло Миколайович;

29. Василишин Іван Йосипович;

30. Шпіцер Андрій Стефанович;

31. Проценко Володимир Миколайович;

32. Гафінова Любов Василівна;

33. Васильченко В’ячеслав Мико­лайович;

34. Русенко Ярослав Григорович;

35. Соколовська Ірина Володимирівна;

36. Бідюк Юрій Васильович;

37. Опимах Оксана Григорівна;

38. Степченко Григорій Іванович;

39. Матіяш Михайло Дмитрович;

40. Процев`ят Тарас Іванович;

41. Вовк Михайло Федорович;

42. Слюсар Сергій Михайлович;

43. Павлюк Олег Петрович;

44. Дяків Богдан Степанович;

45. Давидчук Василь Сергійович;

46. Фурман Анатолій Миколайович;

47. Боринський Іван Миколайович;

48. Козак Михайло Михайлович;

49. Мержвинський Віктор Володими­рович;

50. Шевко Дем’ян Георгійович;

51. Дедюхін Ігор Олегович;

52. Ульгурський Ярослав Олексійович;

53. Паламарчук Дмитро Владленович;

54. Гавалюк Іван Михайлович;

55. Рамський Андрій Георгійович;

56. Гурик Мирослава Іванівна;

57. Каспрів Ростислав Ігорович;

58. Сорока Галина Степанівна;

59. Мацелик Михайло Олексійович;

60. Мазур Наталія Богданівна;

61. Дорошенко Вадим Феодосійович;

62. Петранюк Володимир Іванович;

63. Буртовий Анатолій Миколайович;

64. Поповичук Олег Миколайович;

65. Черепанський Ігор Олегович;

66. Дублянко Володимир Ілліч;

67. Бількевич Руслан Павлович;

69. Дружкін Богдан Миколайович;

70. Ярема Володимир Ігорович;

71. Вівчарик Петро Петрович;

72. Покотило Роберт Володимирович;

73. Сидорчук Валерій Васильович;

74. Соченко Марина Петрівна;

75. Радецький Йосип Іванович;

76. Пивчук Юрій Іванович;

77. Вознюк Петро Федотович;

78. Грищук Василь Аркадійович;

79. Климова Анжеліка Анатоліївна;

80. Гриневецький Петро Михайлович;

81. Малерик Тетяна Ігорівна;

82. Мороз Григорій Андрійович;

83. Данильчук Ярослав Зіновйович;

84. Шпак Богдан Володимирович;

85. Коменда Володимир Богданович;

86. Кувівчак Остап Степанович;

87. Зеленський Микола Іванович;

88. Головацький Микола Андрійович;

89. Пакош Степан Іванович;

90. Лисаківський Олексій Вікторович;

91. Кобзарук Дем’ян Ігорович;

92. Зозуля Микола Дмитрович;

93. Пурський Андрій Зіновійович;

94. Мельниченко Наталія Олексіївна;

95. Водоп`ян Олександр Сергійович;

96. Головащенко Роман Володими­рович;

97. Рибак Олександр Миколайович;

98. Ушаков Максим Віталійович;

99. Соколова Наталія Василівна;

100. Бількевич Борис Григорович;

101. Кухарчук Максим Ігорович.

Список кандидатів у депутати від КУН по мажоритарних округах:

1. Ткач Володимир, округ № 165, Тернопільська обл.

2. Березовський В’ячеслав, округ № 11, Вінницька обл.

3. Потурнак Іван, округ № 16, Вінницька обл.

4. Матківський Олег, округ № 119, Львівська обл.

5. Кондратюк Вадим, округ № 124, Львівська обл.

6. Клевчик Іван, округ № 204, Чернівецька обл.

7. Коретчук Ярослав, округ № 85, Івано-Франківська обл.

8. Царенко Анатолій, округ № 144, Полтавська обл.

Прес-служба КУН