Конгрес – воїнам України

Днями Конгрес Українських Націоналістів здійснив чергову акцію підтримки українських вояків, які захищають Україну від російських наїзників на Сході держави. У вівторок Конгрес передав українським воїнам-спецназівцям джип «Опель Фронтера» та інші необхідні речі, конгресівська делегація на чолі з головою політичної партії Степаном Брацюнем навідалася до наших захисників. Побратими довго й щиро розмовляли…

В АТО воюють багато активістів і прихильників Конгресу Українських Націоналістів, тож допомога для фронту – одне з першочергових завдань партії. Нещодавно, з ініціативи Головного Проводу КУНу, створено Центр підготовки та реабілітації українських вояків імені Слави Стецько. Тут відбуваються організовані Конгресом заняття з тактичної медицини. А діючу в приміщенні Центру інтерактивну виставку «На вершині свободи духу» відвідали тисячі киян і гостей столиці. Серед відвідувачів – багато молоді, в серці якої обов’язково залишить слід музейно-патріотична експозиція.

Велику роботу здійснюють волонтери, серед яких високо поціновується подвижницька праця члена Головного Проводу КУН Ольги Різниченко. Вона співпрацює і з волонтерськими, і з громадськими організаціями. Серед них велику роботу проводить Всеукраїнський благодійний фонд «Соборність», який очолює Степан Брацюнь. Разом із Світовим Конгресом Українців, ОЧСУ (Організація оборони чотирьох свобод України, штаб-квартира в Нью-Йорку, США) та низкою благодійних українських організацій «Соборність» здійснює міжнародну програму «Захист патріотів». Крім цього, фонд «Соборність» розпочав реалізацію багатофункціональної благодійної програми «Український Донбас – допомога» щодо забезпечення медичних закладів, тимчасово переміщених жителів Донбасу необхідними медичними препаратами, мобільним медичним обладнанням, засобами гігієни тощо.

Одне слово, діяльність Конгресу підпорядкована простому й зрозумілому гаслу: все для фронту, все – для перемоги України над агресором.

Прес-служба КУН