Конгрес українських націоналістів

Освячення нової штаб-квартири Конгресу

5 лютого 2015 р. у м. Києві за адресою Дніпровський узвіз, 1,  згідно з  українськими християнськими традиціями провели  освячення  нового просторого приміщення  штаб-квартири Конгресу Українських Націоналістів , в якому планується відкриття  Центру підготовки та реабілітації  учасників бойових дій.

Нагадаємо, що  минулого тижня  відбулась прес-конференція про передачу в оренду приміщення власником – ТОВ «Арт Систем» Конгресу Українських Націоналістів (КУН) з метою реалізації  останніми  важливих та актуальних соціальних проектів.

Обряд освячення провів митрофорний протопресвітер Української греко-католицької церкви  св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі Ігор Онишкевич.

На урочистий   захід  прибули  активісти партії , члени Головного Проводу Конгресу,  серед яких Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь, заступник Голови Конгресу та  Спілки Офіцерів України Євген Лупаков, Голова київської міської організації  Конгресу Юрій Шепетюк, керівник військово-патріотичної референтури КУН, сотник 34 сотні Майдану Революції Гідності  Ігор Рудник, головний юрист Конгресу Олег Матківський , а також члени Головного Проводу Михайло Мохналь, Марія Базелюк, Віктор Сердулець, народний депутат III скликання  ВР Василь Кощинець, директор театру «Дзеркало» Володимир Петранюк та інші активісти нашої партії.

Серед гостей ,друзів і симпатиків Конгресу   були пристутні  громадський діяч Наталія Осьмак, офіцер батальйону УНСО Ігор Мазур(Тополя), громадсько-політичний діяч, співзасновник АБЧН Тамара Шавладзе, доктор історичних наук  Володимир Сергійчук, Голова Національної Ради жінок України Людмила Порохняк- Гановська,  Голова  Всеукраїнської  Ліги  Українських  Жінок  та I заступник голови НРЖУ Марія Петрова, Президент міжнародного фонду «Душа України», всесвітньо-відомий фотограф Сергій Мельникофф та виконавчий директор цього фонду Геннадій Корольов, координатор Майдан Прес Центру Алекс Беккер, відомий волонтер Евеліна(Кримська  Таторочка Українська) та багато інших наших друзів і симпатиків.

Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь зазначив: «Зважаючи на труднощі, які ми подолали  з метою отримання цього приміщення в  історичному серці Києва, було прийнято рішення  його освятити  згідно українських  християнських традицій перед початком  розгорненення повномасштабної діяльності. Адже віднині все, що відбуватиметься в цих стінах – а це і діяльність реабілітаційного центру, і  робота АБЧН,  і інформаційна діяльність прес-центру та розташування редакції газети «Нація і Держава» , – все буде спрямоване виключно на благо України.  До того ж,  планується багато культурно-освітянських заходів, направлених на національно- патріотичне виховання суспільства».

Керівник військово-патріотичного референтури КУН, сотник 34 сотні Майдану Революції Гідності  Ігор Рудник наголосив, що важливість  та актуальність відкриття   Центру реабілітації  та підготовки учасників бойових дій є зараз беззаперечною: «Сьогодні зібралось багато різних громадських діячів і активістів разом, бо  нас об’єднала  єдина  мета – бажання перемоги над  сьогоднішнім агресором і споконвічним ворогом — Московією.  Саме тому  всі наші соціальні  та освітянські проекти , що будуть тут реалізовуватись  — спрямовані саме на це. Хотілося б, щоб такі центри  реабілітації  та підготовки учасників бойових дій на сході відкривались не лише у Києві, а й по всій Україні».

Офіцер батальйону УНСО Ігор Мазур(Тополя) запропонував вшанувати хвилиною мовчання всіх, хто загинув боронячи українську землю і її свободу у всі часи, а також зазначив, що саме сьогодні 15-ті роковини як відійшов у вічність видатний громадський діяч, політв’язень, засновник УНСО Анатолій Лупиніс.  І  цей день є символічним, адже  пам’ять про нього надихає досягнути поставлених цілей у нашій праці в стінах цього приміщення: «Ми розуміємо, що війна є війна, але прагнемо та будемо робити все, щоб не гинули наші патріоти,  а гинули наші вороги!»

Зазначимо, що захід пройшов у по справжньому дружній та теплій атмосфері. Промовці у своїх виступах  вітали Конгрес,бажали успіхів у діяльності партії  і реалізації усіх  планів та проектів, а  також висловлювали  конкретні пропозиції щодо взаємодії та підтверджували  готовність до співпраці.


Прес-служба КУН