Конгрес українських націоналістів

Звернення Конгресу Українських Націоналістів до львів’ян щодо підримки на виборах Руслана Кошулинського

Шановні львівяни!

15 листопада 2015 року відбудеться другий тур виборів міського Голови  Львова. Зазначимо, що уперше в історії незалежної України реальні шанси посісти цю високу та відповідальну посаду має наш ідейний соратник – один із лідерів ВО «Свобода», віце-спікер українського Парламенту (2012-2014р.р.), а також один з тих  політиків, що зі зброєю в руках боронили  нашу державу від російських окупантів на Сході країни, відданий патріот Руслан Кошулинський. Знаємо його як щирого, справжнього націоналіста, досвідченого і мудрого державотворця, для якого Україна та українці завжди були, є, і будуть понад усе.

Конгрес Українських Націоналістів закликає львів’ян прийти на вибори та віддати свої голоси за Руслана Кошулинського. Для нього честь і гідність – не порожні слова, а почуття обов’язку і високої відповідальності перед громадою.  Він  вже засвідчив своїм життєвим прикладом,  політичною і громадською позицією, що головною мотивацією його участі у виборах мера  м. Львова  є  віддане служіння українському народові.  Руслан Кошулинський  готовий взяти відповідальність на себе у відстоюванні інтересів та добробуту львівської громади у такий непростий для країни час,  бо сповідує ідеї українського націоналізму, в яких  найвищою цінністю в нашій державі завжди має бути людина та її життя.

Конгрес Українських Націоналістів звертається з проханням до  львів’ян з особливою відповідальністю поставитися до голосування, адже сьогодні, як ніколи, місто Лева потребує  чесного і мудрого очільника, справжнього господарника, такого міського Голову, який, нарешті, зможе побороти у місті  кричущу корупцію, забезпечить прозорість у  визначенні тарифів на ЖКП, відновить зруйноване житлово-комунальне господарство та зробить місто  по-справжньому комфортним для  життя львів’ян і ще більш привабливим для туристів.

Львів’яни! Віддавши свої голоси за Руслана Кошулинського, Ви проголосуєте за українського націоналіста, справжнього пат­ріота та реальні зміни на краще життя у Вашому місті!

Слава Україні! Героям Слава!


Президія Головного Проводу

Конгресу Українських Націоналістів