Конгрес українських націоналістів

МИ СВІЙ ВИБІР ЗРОБИЛИ

Напередодні президентських виборів КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН МАЄ УСВІДОМЛЮВАТИ ВЛАСНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇХНІЙ РЕЗУЛЬТАТ. Націоналістів зобовязує до цього чин наших великих попередників, для яких свобода була найвищою цінністю, а Україна  — безцінним скарбом. Ми свідомі загрози, що нависла над Україною в результаті російської агресії, безкарної вакханалії «руского міра» на українській землі, відсутності монолітної єдності українців у тривожний для нашої Вітчизни час, засилля олігархічних кланів, більшість з яких патріотизмом не «інфікована». Україна, за незалежність якої понад десять тисяч її вірних синів і дочок заплатили своїм життям, сьогодні опинилася перед загрозою втрати державності.

Обов’язок українських націоналістів – не лише відвернути цю загрозу, але й назавжди знищити чинники, які її провокують. Насамперед – зупинити атаку реваншистських сил в Україні, які не приховують  ні своїх справжніх намірів, ні своєї лютої ненависті і зневаги до української нації та її держави . І ми їх зупинимо! Запорукою цього має стати єдність націоналістичних сил, до якої ми вже зробили перші кроки, підписавши Меморандум.

Головний Провід Конгресу Українських Націоналістів заявив свою чітку позицію щодо єднання і реальної співпраці націоналістичних сил. Як результат, Конгрес ухвалив рішення підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на президентських виборах 2019 року. Переконані, що наш вибір підтримають не лише члени Конгресу, а й свідома українська громадськість.

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів