Вітаємо з Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Дорогі співвітчизники!

Дорогі ветерани!

Від імені Конгресу Українських Націоналістів вітаю Вас із величними святами українського народу – святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, 77-ю річницею створення Української Повстанської Армії та Днем українського козацтва!

Із нашої історії національно-визвольної боротьби знаємо, що український народ завжди покладався лише на власні сили і на підтримку Всевишнього. Українські воїни завжди зверталися з молитвою саме до Пресвятої Богородиці, молячи про її заступництво перед Господнім Престолом. Із іменем Богородиці на вустах виймали шаблі козацькі полки, йшли в бій воїни Української Народної Республіки, Січові Стрільці та славні воїни Української Повстанської Армії. Під Покровом Богородиці відчайдушно боронять Українську Державу наші воїни-захисники на Сході України. Тож згадаймо у цей день поіменно усіх тих, чиїми стараннями українська національна ідея спалахнула у серцях мільйонів. Згадаймо Славетних Лицарів, які без хвилини вагань поклали на вівтар Вітчизни власне життя. Вічна їм пам’ять…

«Вони, освячені кров’ю, залишають у наших серцях тривале, незатерте знам’я, яке поглиблює наші патріотичні пережиття і нашу загальну самопожертву. Ідея Батьківщини є невмируща, де є герої, що за неї віддають життя, творячи і наповнюючи тим зміст ідеї нації». (Слово Я. Стецька над могилою Провідника С. Бандери).

Згадаймо Провідника Степана Бандеру, який 60 років тому, 15 жовтня 1959 року, був підступно вбитий московським ворогом.

Ім’я Бандери – є символом сучасної антимосковської боротьби України за державний суверенітет і незалежність.

У жовтні виповнюється 27 років Конгресу Українських Націоналістів, який був створений за ініціативи Організації Українських Націоналістів. До складу Конгресу чисельно ввійшли ветерани Української Повстанської Армії (УПА), члени Організації Українських Націоналістів та учасники інших національно-визвольних рухів ХХ століття. КУН є продовжувачем традицій національно-визвольної боротьби за Українську Соборну Самостійну Державу.

У спільній молитві нині просимо миру, єдності і злагоди для всього українського народу. Молимось за здоров’я захисників України, які відчайдушно боронять її суверенітет, за добро і процвітання всього українського народу. Зичу нам перемоги над ворогом та успіхів у побудові сильної та заможної України! Нехай допоможе нам у цьому Всевишній!

Слава Україні! Героям слава!

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів