ДОРОГІ ПОБРАТИМИ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНОЇ БОРОТЬБИ! ДОРОГИЙ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОДЕ!

З миром у душі та з любов’ю зустрічаймо радісне свято – Різдво Ісуса Христа і Новий 2020 рік. «З нами Бог!» Ці слова надихають і наповнюють нас силою звитяги добра над злом. І зміни в державі починаються з самосвідомості та сміливих кроків. Адже, «людина створена Богом для миру, що є ознакою присутності й дії Святого Духа» (Гал. 5, 22-23). Вірмо, що Господь і Пресвята Богородиця нам допоможуть.

     В очікуванні Різдва завжди хочеться вірити в диво. А любов Божа всемогутня. Різдво Христове – це свято любові і зобов’язує нас до внутрішнього відродження, до оновлення всього сущого. У Різдві Бог став людиною, переживав убожество, холод і голод, як і проста людина.  Ісусзакликає нас шанувати всі творіння Божі, зберігати та охороняти природу від забруднення і винищення.

     Кожен по-різному проходить свій шлях, але всі ми відповідальні за долю Батьківщини. І дбати про духовне оздоровлення нації, виховання патріотизму та допомагати нашим захисникам – це першочергове завдання кожного.Нас об’єднає спільна національна свідомість, спільні цінності, які формуються на любові. Гартуймо свою волю і пам’ятаймо, що Ісус Христос є тим, хто дає прозріння.Силою любові до України та невтомною працею наслідуймо борців національно-визвольного руху, вояків ОУН-УПА і Героїв нашого часу. Досягаймо справедливості, будьмо рішучими у процесах державотворення і на шляху розбудови громадянського суспільства. Українські колядки най лунають і зігрівають наших захисників.

     «Слава на висотах Богові і на землі мир»! Хай світить Різдвяна зоря над Україною! Хай радість перемагає смуток, а небесне світло – темряву.

З Різдвом Христовим та Новим роком!

Христос народився! Славімо Його!

                                 За Головну Булаву Всеукраїнського Братства ОУН-УПА

                                                                                    Богдан Борович, голова

                                                                                    Марія Солодчук, секретар