ХАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ У НОВОМУ РОЦІ! ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІМО ЙОГО!

Дорогі співвітчизники! Дорогі побратими!

До нас надходить святкова пора радості і світла.

Створімо у наших домівках родинний затишок, полишімо щоденні клопоти. Підготуймося до таїнства Святого вечора та Різдва Христового.

А на порозі Нового року згадаймо все добре, що ми здобули в цьому році, щоб твердо і впевнено продовжувати наш шлях.

Наша віра в Бога, наша віра в ідею української нації і віра в могутність Української держави стає ще сильнішою і шириться усюди твердо і невідступно. Усвідомлюймо і не відступаймо: Україна – це держава з єдиною мовою, культурою, тисячолітньою історією. Рік, що минає, для багатьох остаточно відкрив очі на реалії сьогодення: яку ми сьогодні маємо владу, і які цінності вона впроваджує. Який для нас сьогодні є світ, адже він не захистив нашу територіальну цілістність і суверенітет, як обіцяно Будапештським меморандумом. Окрім того, ми побачили реальні зазіхання на наші землі імпералістичної Росії, про сутність якої, як найбільшого ворога України, постійно застерігала Слава Стецько.

Як писав Ярослав Стецько: «Серед європейської еліти відсутні великі ідеї, що стверджують сенс життя. … Вона схильна до будь-яких моральних компромісів із силами зла і агресії». Тому нам необхідно розраховувати тільки на власні сили, бо «сила – головний аргумент проти Росії».

Конгрес Українських Націоналістів проголошує 2020-й рік  роком Слави Стецько, славетної українки, голови Проводу ОУН, народного депутата України трьох скликань, засновниці та Голови КУНу – у зв’язку із століттям від дня її народження. 2020 рік пройде під знаком її заповітів, духу одвічної стихії, готовності творити могутню Українську державу.

Нехай Господь дарує всьому нашому українському  народові, нашим сім’ям, для кожного з нас міцне здоров’я, щастя і добро.

Нехай наші домівки наповняться любов’ю і надією.

Веселого Різдва! Щедрих колядок! Смачної куті!

Здійснення мрій і бажань!

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів