Заява Президії Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів

БАНКОВА  ХОЧЕ  ЛЕГАЛІЗУВАТИ…        СЕПАРАТИСТСЬКІ  УТВОРЕННЯ

Нещодавно, у Мінську, очільник Офісу Президента Андрій Єрмак і представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма підписали протокол про створення Консультативної

Ради з представниками сепаратистських утворень ДНР-ЛНР — начебто для діалогу .  Насправді  підписаний протокол легалізує псевдореспубліки у статусі  субєктів на переговорах, а Росії , агресору і вбивці  понад 14  тисяч українських патріотів,  забезпечує  статус спостерігача і миротворця , що поруч із Німеччиною та Францією прокладатиме нам «дорогу до миру» по-московськи. Мало того, протокол забезпечує необмежені права  В.Путіну, тепер уже також  в тозі  «миротворця», а не окупанта, вимагати від своїх партнерів по переговорах добиватися скасування  «несправедливих» санкцій щодо РФ і, не виключено, ще й відшкодування завданих їй збитків. І не лише це чекатиме  Україну, якщо ми не зупинимо на своїй землі зухвалу нечисть від В.Путіна.  Підписанти усвідомлювали, що вчинили тяжкий злочин – державну зраду, і намагалися його приховати: протокол підписували  таємно, оприлюднювати його в Україні не збиралися. Схоже, вони діяли відповідно до московських інструкцій, а зміст протоколу був погоджений з  В.Зеленським.  Кінцевий його варіант плануть остаточно схвалити  під час мінської зустрічі 25 березня. Маємо запобігти реваншу!

 Важко повірити, що декілька осіб, необтяжених довір’ям народу, цинічно штовхають його у московське ярмо, прирікаючи на знущання і смерть  найкращих синів і дочок України, які самовіддано захищали її від ворога, а тепер опиняться під прицілом  амністованих проросійських  убивць,  або  у в’язницях, запроторювати до  яких українських патріотів розпочато за президентства Зеленського. Пригадаймо хоча б фальсифікат з розслідування убивства Шеремета, за яким призначено винними і кинуто за грати волонтерів і госпітальєрів. Невже президент віддає свою країну на розтерзання її одвічному ворогу? Не хочеться вірити!Та якби ж не зловісні факти, яких  не заперечиш, як і логіку звинувачень. Коли підступні дії підписантів, як і зміст підписаного були викриті, президент мав би негайно з’ясувати своє ставлення до «пакту». Адже насамперед  його, а не Єрмака запідозрено у зраді. Єрмака сприймають в Україні, як повпреда Путіна, який працює   під керівництвом А.Козака, а не В. Зеленського. Тож довір’я до його «тлумачень» нема й апріорі не може бути. А державна влада України своєю мовчанкою вражає! Від Генпрокуратури, СБУ, ДБР, МВС  ми чекали негайної правової оцінки, відповідних юридичних висновків і притягнення до кримінальної відповідальності за ст.111 ККУ так званих підписантів! Та реакції не було. Зважаючи на те, що вони – «підневільні люди» — не Закону, а президенту, саме такою – ігнорувати запит суспільства – була його воля. Ті, хто ще не забув, що Україна – парламентсько-президентська республіка, а не деспотія, сподівалися позачергового скликання Верховної  Ради. Не сталося: державна влада України немов провалилася в тартарари. А ми її пробудимо від летаргії!  Отож –

Вимагаємо від президента України  В.Зеленського  скасувати зустріч ТКГ у Мінську, намічену на 25 березня, аж до розслідування і звіту перед суспільством обставин і причин підписання протоколу зради. Зобов’язати А. Єрмака та Л. Кучму відкликати свої підписи з протоколу та  звільнити  А.Єрмака  з посади голови офісу Президента.

Негайно припинити нагнітання капітулянтських настроїв представниками влади і руськім міром. Перемагає не зброя, а високий дух звитяги. Він притаманний нам, бо – кожен українець – воїн.

Вимагати від Російської Федерації «перестать стрелять», посилення санкцій щодо Росії нашими  друзями – США та ЄС, виведення всіх окупаційних військ з території українського Донбасу і Криму, забезпечи організацію звернення до міжнародних судів щодо злочинів чинених Росією на окуваних українських землях та виплати Україні репарацій.

Слава  Україні !      Героям – слава!

Степан Брацюнь,

Голова Конгресу Українських Націоналістів