З В Е Р Н Е Н Н Я Головного проводу Конгресу Українських Націоналістів до виборців щодо другого туру виборів Голови Львівської об’єднаної територіальної громади

На сьомому році війни проти збройної агресії т.з. Російської Федерації проти України, окупації Криму та частини Донецької і Луганської областей російськими військами та їхніми найманцями, тотальної інформаційної та кібернетичної війни проти України та всього цивілізованого світу, розв’язаної Московщиною,  Україна опинилася перед загрозою приходу до влади через місцеві вибори 25 жовтня 2020 року в окремих регіонах відверто проросійських колаборантів та вульгарно-маніпулятивних популістських «какая разніца» і «просто перестать стрелять» політичних сил. Актуалізувалася загроза реалізації плану Кремля щодо капітуляції України.

За цих умов вкрай важливо консолідувати та скоординувати діяльність всіх українських державотворчих політичних сил і громадянства, відкинувши вузькопартійні інтереси, для протидії колаборантам,  капітулянтам і популістам, які розхитують українську державу, системно нищать державні  інститути, нахабно порушують Конституцію та закони України. Ми просто зобов’язані  обрати до місцевих рад максимальну кількість не лише високофахових керівників та депутатів місцевих рад, а й державних діячів, здатних твердо захищати українську державу та національні інтереси за дорученням громад українських міст і сіл.

         Львів – завжди був форпостом захисту, творення  та розвитку української нації та держави.   Ми не маємо права допустити, щоб містом почали керувати Зеленський, його «слуги»  та їхні союзники, які обвалили економіку зодовго до світової пошесті, закатали наші шанси на подолання  COVID-19 в асфальт, активно намагаються узурпувати владу в європейській Україні, наслідуючи диктаторів Путіна і Лукашенка.  

         ЗНОВУ НАСТАВ ЧАС ЛЬВОВА.

У листопаді ц.р. мешканці м. Львова і нещодавно об’єднаних з містом Лева міст і сіл в єдину громаду обиратимуть у другому турі голову ОТГ. За  посаду очільника змагатимуться нинішній мер Андрій Садовий (Самопоміч)  і Олег Синютка (Європейська Солідарність). Ми – українські націоналісти з-під стягу Степана Бандери переконані, що провідником  має стати досвідчений  державний діяч, який не потакатиме безглуздим рішенням випадкових людей на Банковій, не заглядатиме в очі агресору, якому небайдужа  доля кожного українця, українського народу та держави. З іншого боку, головою ми пованні обрати особистість, яка своєю діяльністю довела, що здатна вирішувати стратегічні та конкретні проблеми міста та області.

         Олег Синютка конкретними справами впродовж багатьох років на посадах заступника міського голови Львова та Голови Львівської ОДА проявив високий професіоналізм, господарність, чесність, здатність ефективно вирішувати нагальні проблеми міста, області, простих людей.

В часи посідання посади  заступника мера підготовано інфраструктуру Львова до Євро-2012, збудовано новий міжнародний аеропорт, реконструйовано міські парки, відремонтовано найпротяжніші у Львові Городоцьку, Стрийську, Липинського, Кн.Ольги, просп.Чорновола, Кульпарківську та інші– понад 1 млн кв.  м. доріг, введено автоматизоване освітлення вулиць, комунальні підприємства та їхні працівники не потерпали від збитків та не потребували багатомільйонних дотацій з міського бюджету – себто з наших з вами кишень.

Під керівництвом очільника Львівщини Олега Синютки створено 25 000 нових робочих місць на 242 нових виробничих підприємствах через залучення 221,8$ млн прямих іноземних інвестицій, зведено 14 нових шкіл і 23 садочки, оновлено центри для реабілітації учасників АТО, відремонтовано 1744 км доріг, для обстеження онкопатологій закуплено унікальне медичне обладнання вартістю понад 10 мільйонів доларів, відновлено два блоки Обласного перинатального центру на 70 ліжок, збудовано 94 спортивні майданчики, 18 футбольних полів зі штучним покриттям. Системною стала опіка над учасниками АТО/ООС та членами їхніх сімей, понад 10 тисяч учасників бойових дій оформили право власності на земельні ділянки.

Програма високофахової команди Олега Синютки «Львів – місто для львів’ян» спрямована на вирішення найпекучіших хронічних проблем мешканців Львівської ОТГ.

Серед найважливіших: подолання транспортного колапсу, в який занурився мегаполіс шляхом будівництва нових доріг, транспортних розв’язок, побудови влювлючих підземних паркінгів, реорганізації роботи громадського транспорту та запровадження електронного квитка. Важливо для команди Сенютки інвентаризувати землю міст і сіл, комунальних підприємств та зелених зон, вирішити проблему із недобудовами, стихійними сміттєзвалищами,  активізувати відновлення житлового фонду, комунальної інфраструктури, облаштування сучасних безпечних дитячих та спортивних майданчиків, втілення програми “Світлі вулиці”.

Амбітними є  плани команди Олега Синютки щодо утвердження Львова як культурної столиці України та центру міжнародного туризму, його відродження як європейського наукового та освітнього центру, забезпечення доступу всіх дітей до якісної дошкільної  освіти, втілення програми «Найкраща школа – поруч»,  облаштування інфраструктури ЗВО і створення міжуніверситетського технологічного містечка.

Надактуальним є перетворення Львівщини на осередок інноваційної економіки з високою доданою вартістю і відповідно доходами працівників, рішучим наступом на корупцію, проведення прозорих земельних та майнових аукціонів задля максимального залучення інвестицій в економіку  і т.ч. створення нових високотехнологічних виробничих потужностей і робочих місць

Стратегічна візія: відновлення історичної ролі Львівського  мегаполісу як одного з центрів Центрально-Східної Європи в партнерстві з Києвом, Прагою, Варшавою, Братиславою, Віднем і Будапештом.

Тому Конгрес Українських Націоналістів заявляє про  підтримку Олега Синютки на посаду голови Львівської ОТ та звертається  до всіх державницьких політичних сил та громадських організацій протегувати цю ініціативу.

Конгрес Українських Націоналістів закликає всіх виборців Львівської ОТГ: мешканців Львова, Брюхович, Винник, Рудна, Дублян, Великих Грибович, Збиранки, Малих Грибович, Гряди, Волі-Гомулецької, Зашкова, Завадова, Зарудець, Лисинич, Підбірців, Малехова, Рясне-Руського та Підрясного підтримати своїми голосами державника, патріота  і професійного управлінця — Олега Синютку.

З повагою

Голова

Конгресу Українських Націоналістів                         Степан Брацюнь