Московська імперія – основна світова загроза та творець тероризму. Епізод №4. Отрутотероризм Москви.

Отруєння Олексія Навального викликало шок у політиків та громадськості всього світу. Олексію Навальному стало погано 20 серпня у час перельоту з Томська в Москву, літак довелося садити в Омську.

        Колишній посол США в Україні Джон Гербст переконаний, що Кремль вирішив «прибрати» Навального з політичної арени через дві причини – протести у російському Хабаровську та  у білоруському Мінську. Нагадаємо, що Навальний – єдиний живий дієвий опозиційний путінському режиму політик,  після вбивства Бориса Нємцова, Галини Старовойтової, Анни Політковськоїта ін.

        Канцлерка ФРН Ангела Меркель і міністр закордонних справ Гайко Маас спільно вимагають від Росії ретельного та прозорого розслідування обставин отруєння опозиційного політика Олексія Навального та притягнення винних до відповідальності. У тому ж традиційно в’ялому дусі висловилися й лідери інших провідних країн. Через тиждень питання отруєння Навального розглядатимуть окремі комітети ПАРЕ.

       Берлінська клініка «Шаріте», куди був доставлений Олексій Навальний, повідомила про результати досліджень – політика отруїли речовиною з групи інгібіторів холінестерази.

       Отрута, виявлений в організмі Навального, високотоксична, і у вільному доступі речовин цієї групи годі й шукати — розповів в інтерв’ю DW німецький токсиколог Флоріан Айер. Він заявив, що  до групи інгібіторів холінестерази входять ліки, деякі з яких використовуються при терапії хвороби Альцгеймера, а також фосфорорганічні сполуки. Ці речовини можна знайти, наприклад, в інсектицидах, пестицидах, а також в бойових отрутах. Додамо, що до цієї ж групи входять відомі всім бойові отруйні речовини  Зарін, Заман,/та менш відома хімічна зброя Табун, VM i VX. Серед них і бойова отруйна речовина «Новачок».

        І вишенька на «короні» імперії: сьогодні німецький уряд повідомив, що в організмі російського опозиціонера Алєксєя Навального виявили сліди нервово-паралітичної речовини з групи «Новачок»…

Вперше після другої світової…

       Батько і дочка Скрипалі довгий час перебували у комі. Цинічно застосовано хімічну зброю, одну з найбільш токсичних речовин у світі — бойову отруйну речовину нервово-паралітичної дії сімейства «Новичок», розроблену у Росії. Один із творців «Новичка», який утік на Захід, стверджує – кілограма бойової отрути достатньо для вбивства мільйона безневинних людей. Отруїлися «супутньо» близько 130 британських громадян, серед яких офіцер Бейлі — у важкому стані. Одна громадянка Британії – загинула. Будинок Скрипалів, ресторан та інші будівлі, в яких виявлено сліди бойового токсину вирішено демонтувати та утилізувати за усіма воєнними приписами.

        15 березня 2018 року лідери Великої Британії, Німеччини, США та Франції оприлюднили спільну заяву: замах на Скрипалів став першим випадком застосування бойових отруйних речовин нервово-паралітичної дії на території Європи з часів Другої світової війни. У заяві «єдиною правдоподібною версією» названо відповідальність Росії за хімічну атаку.

       12 квітня 2018 року Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) в офіційному Звіті підтвердила висновки Великої Британії щодо речовини, якою отруїли Сергія та Юлію Скрипалів.   «Назва та структура ідентифікованої токсичної речовини містяться у повному обсязі в секретній доповіді Секретаріату ОЗХЗ, доступній для держав-учасниць», — йдеться у повідомленні Організації. Того ж дня Лондон ініціював ритуальне засідання Ради Безпеки ООН через публікацію зазначеного звіту ОЗХЗ.

«Лабораторія» в потойбіччя.

      Замовні вбивства, отруєння – найдавніші варварські способи усунення політичних опонентів сягає  глибини тисячоліть. Але на конвеєр використання отрут в 20-21-му століттях для знищення т.з. «ізменніков», «шпіонов»  та «классових врагов совєтской власти» поставив комуністичним режимом СССР та путінська Московщина.  

       Заслуженний юрист Росії, письменник Андрій Сухомлінов багато років скрупульозно збирає та систематизує інформацію про розробки та використання комуністичним режимом СССР бойових отруйних речовин, отрут, наркотиків в політичних цілях. Він стверджує, що першу токсикологічну лабораторію, роботу якої особисто контролював особисто Лєнін, більшовики відновили ще у 1921 році при Наркоматі оборони. По-більшовицьки підшукували і добровольців для експериментів з бойовими отруйними речовинами: придумали міф про «новітнє досягнення совєтської медицини», яка ніби-то виявила, що невеликі дози бойових отрут лікують туберкульоз, паралічі та інші хвороби. Невиліковно хворі громадяни добровільно ішли на забій.

        В 1926-му за розпорядженням наркома Менжинського в ОГПУ почала діяти лабораторія з використання отрут і наркотиків. Вона була включена до складу секретної групи Якова Серебрянського, яка займалася проведенням терористичних акцій за кордоном. У 1938 «славнозвісний» Берія поставив чітке завдання – створити «нерозпізнавані» отрути, які маскувалися б під природні причини смерті. Реорганізація «наукової філії» НКВС полягала в створення двох лабораторій: бактеріологічної та «отруйної», яку очолив «доктор» Г.Майрановский.

     «Лабораторія» працювала за рахунок засуджених на кару смерті у Бутирській та Луб’янській в’язницях Москви. Тут знаходили  свій «останній прихисток» німецькі та японські військовополонені, поляки, корейці, китайці, звинувачені в «шпигунстві».

     Після довгих досліджень вдалося створити К-2, який не залишав «слідів» і після вживання якого людина протягом 15 хвилин відходила у засвіти. «Доктор» Майрановський «пишався» собою до останніх своїх земних днів: «Моєю рукою був знищений не один десяток заклятих ворогів радянської влади, в тому числі і націоналістів усілякого роду. Про це відомо генерал-лейтенанту П.А.Судоплатову «.

Отрутотероризм в дії.

      Так, мова про того Павла Судоплатова, який в рамках спецоперації совєтських спецслужб проти ОУН за особистим наказом Сталіна у 1938 році вчинив у столиці Нідерландів Ротердамі терористичний вибух в результаті якого загинув Голова Проводу ОУН Євген Коновалець та були поранені двоє випадкових перехожих. Перебуваючи у Володимирській тюрмі №2, арештований по справі Берія Судоплатов в оправдальному листі з позначкою «совсекретно»  датованого 24 квітня 1953 року перераховує основні свої «заслуги» та «подвиги» в рядах НКВД-МГБ.

        Він стверджує, що «лабораторія» Майрановського перебувала в його підпорядкуванні з початку 1940-х років. Виконуючи наказ Сталіна та Кагановича, Судоплатов з Майрановським у вересні 1946 року зайшли в купе хворого, паралізованого українського націоналкомуніста Олександра Шумського, який прямував із Саратова до Києва та ввели йому смертельну ін’єкцію. З листа Судоплатова стає зрозумілим, хто допоміг інваліду. Майрановький за особистим наказом М.Хрущова в листопаді 1947 року їздив в Ужгород для «допомоги» єпископу Мукачівської греко-католицької єпархії Теодору Ромжі – визнаному блаженним Католицької церкви. Є підстави припускати, що в такий самий спосіб у 1947 році в Луб’янській в’язниці був «умиротворений» відомий шведський дипломат Рауль Валленберг.

       Машина ядотероризму КДБ продовжувала свій чорний шлях і після смерті Сталіна та Берії. занісши середньовічне мракобісся у 21 століття.

      15 жовтня 1959 року українську еміграцію по всьому світу облетіла трагічна новина – в під’їзді будинку на вулиці Крайтмайр, 7 у Мюнхені знайдено помираючого провідника ОУН (р) Степана Бандеру. Український національно-визвольний рух зазнав непоправної втрати. Експерти виявили у шлунку С.Бандери ціанід. Поліція так і не змогла встановити в який спосіб отрута потрапила в організм. Слідчі розглядали навіть версію самогубства. А два роки перед тим, у 1957 році, раптово відійшов у засвіти ще один лідер українського національно-визвольного руху – Лев Ребет. Офіційна версія смерті – серцевий напад.

         І все б зійшло з рук Кремлю, якби виконавець обох терактів, агент КГБ Богдан Сташинський не здався ЦРУ та не постав перед німецьким судом. Він зізнався у вбивствах Степана Бандери та Лева Ребета із спеціально розробленої в КДБ зброї, яка вистрілювала струменем ціаністого калію. До речі прототипи такої зброї розроблялися ще у 1930-их роках «лабораторією» Майрановського. Наступною жертвою агента КГБ повинен був стати заступник С.Бандери, Голова Антибільшовицького Блоку Народів Ярослав Стецько. Німецький суд визнав наказодавцями вбивств вище партійно-політичне керівництво СССР в особах М.Хрущова (голова партії та уряду), Клима Ворошилова (Голова Президії Верховної ради СССР) та Голову КГБ Шелєпіна, а агента Сташинського лише виконавцем.

     Український історик, директор Українського наукового інституту у Гарварді Сергій Плохій у своїй книзі  «Убивство у Мюнхені. По червоному сліду» зазначає, що  одній із розсекречених ЦРУ течок, яка мала  стосунок до розслідування вбивства президента Кеннеді, знайшлася покреслена агентами публікація з гамбурзького журналу «Штерн» про справу Сташинського. Можливо ЦРУ бачило якісь паралелі між вбивством Бандери і Кеннеді? Чи вбачали у даллаському вбивстві кадебістську тінь мюнхенського?

       Важко собі уявити, скількох ще «ворогів» СССР знищили і продовжують знищувати кремлівські спецслужби отруйними ін’єкціями, пострілами спрей-ядів та уколами отруйних парасольок. На думку одразу спадають вбивство радіоактивним полонієм у Лондоні працівника совєтських та російських спецслужб Олександра Литвиненка, спроба вбивства діоксином у 2004 році кандидата в Президенти України Віктора Ющенка, загадкові смерті Бориса Березовського…

Випробування п’ятою статтею.

       Російські спецслужби стежили за своїм екс-розвідником Сергієм Скрипалем останні п’ять років. Про це в листі генеральному секретарю НАТО Єнсу Столтенбергу повідомив радник британького прем’єр-міністра з нацбезпеки Марк Седвілл. Слідкували й за листуванням Скрипаля та його доньки Юлії.

      Зрозуміло, що солідарна висилка 29 державами більше 150 російських дипломатів не лише рефлексія цивілізованих країн  на спробу вбивства родини Скрипалів. Останні санкції США, які призвели до відчутних втрат російських олігархів,  не є лише відповідь на втручання Росії у президентські вибори на північноамериканському континенті. Ювелірна, але потужна точкова ракетна атака США, Великої Британії та Франції не обмежена реакцією на санкціоновану Москвою хімічну атаку режиму Асада у Сирії проти мирних громадян у Східній Гуті. Це відповідь на створення та тіньове керівництво ІДІЛ, окупацію Криму та війну на сході України, допомогу зброєю талібам в Афганістані та Пакистані. Це реакція на скупку Москвою оптом і в роздріб представників європейських еліт, розв’язану Кремлем  інформіційно-фейкову війну світового масштабу, втручання у вибори 18 країн світу, масовані кібератаки на урядові установи, системи стратегічної інфраструктури та життєзабезпечення США та країн Євросоюзу, активізації армії бойовиків інтернеттроллів.

        Але слід пам’ятати, що використання хімічної зброї 4 березня 2018 року на території Туманного Альбіону стало першим відомим використанням бойових отруйних речовин проти країни-члена НАТО від моменту утворення альянсу. І яка різниця – застосували проти країни-члена НАТО бойові балістичні ракети чи бойову отруйну речовину?

      Видається, що основною метою російської диверсії були не Скрипалі, а перевірка здатності та готовності країн НАТО  застосувати статтю 5 Північноатлантичного Договору, яка передбачає, що збройний напад на одну або кількох із них у Європі чи у Північній Америці вважатиметься нападом на них усіх… . Зважаючи на гібридну бойову атаку, Московщина отримала таку ж гібридну відповідь від країн НАТО

      Москва має всі підстави нахабніти, спираючись на досвід невиконання гарантій безпеки та територіальної цілісності України в обмін на відмову від стратегічної та тактичної ядерної зброї наданими провідними країнами альянсу та не співмірності військових сил країн НАТО на східних кордонах із сконцентрованими боєготовими військами Російської Федерації на кордонах Європи.

      Тому випробування статтею п’ятою продовжується, зважаючи на когнітивно-дисонансні заяви навколокремлівських політиків  що Київ, Варшава, Гельсінкі, Вільнюс, Рига та Таллін – це Росія. Та чи засвоїв цивілізований світ уроки Мюнхена 1938-го – покаже лише час.

Епілог

          Найвисокопоставленіший розвідник-перебіжчик із країн т. зв. Варшавського договору, генерал-лейтенант Іон Пачепа — колишній високопосадовий керівник Секурітате, шеф її зовнішньої розвідки, радник румунського комуністичного «вождя» Ніколає Чаушеску у книзі «Дезінформація», знаючи глибоко систему комуністичних спецслужб зсередини, приходить до такого висновку: варварський КГБ, за час своєї влади, знищив десятки мільйонів людей у своїй країні та ще 70 мільйонів у всьому комуністичному світі, не тільки вижив, але і перетворив сучасну Росію в першу в світовій історії диктатуру, якою управляє держбезпека. Якщо в роки холодної війни КДБ був державою в державі, то тепер він сам став державою!…

         Важливо це засвоїти нинішній українській владі та не заглядати Путіну в очі. Це ж стосується і багатьох світових лідерів, які еквілібрують між добром і злом!

         В очах московського диктатора лише імперська жадоба і людиноненависть!

Процев’ят Тарас

Народний депутат України 2-го скл.

Кандидат історичних наук

м. Київ, 02 вересня 2020 року

Продовження очікується!…