ПРОСТИ І ПРОЩАВАЙ

Конгрес Українських Націоналістів із сумом повідомляє, що  21    травня 2020 року, на 74-му році життя, відійшов у засвіти вірний син України, багатолітній голова Харківської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів

                                  Богдан      ДЯКІВ.

Він народився першого січня 1947 року в селі Олесино Козівського району на Тернопільщині. Згодом родина Дяківих переселилася на Дніпропетровщину. Богдан Дяків навчався у Харківському авіаційному інституті, по закінченні якого працював за фахом у конструкторському бюро. Жага знань спонукала його продовжувати навчання. Тож працюючи, він паралельно здобув спеціальність космічна радіофізика у Харківському державному університеті. Його шанували як фахівця високого класу, автора багатьох ґрунтовних праць із радіотехніки.

Богдан Дяків належав до тієї верстви нації, котра в усі часи переймалася долею України. Відновлення незалежної Української держави він сприйняв як поклик до боротьби за її утвердження і розбудову. 1995 року став членом Конгресу Українських Націоналістів. Принциповість і подвижництво друга Дяківа високо цінували його побратими і керівництво КУНу. Незабаром він очолив Харківську обласну  організацію Конгресу та до останніх днів залишався її незмінним головою.

 Його відхід у вічність – велика втрата для однопартійців. Адже кожний із нас усвідомлює, що Богдан Дяків був одним із тих, які «стали волі на сторожі» в ім’я України, віддано служили їй щоденною працею і боротьбою. Нині, у тривожний для України час, ми особливо відчуватимемо відсутність нашого вірного побратима. «Прости і прощавай», — кажемо, проводжаючи його у засвіти.

Конгрес Українських Націоналістів висловлює щирі співчуття родині, друзям і близьким Богдана Дяківа. Світлу пам’ять про нього збережемо назавжди. Молимо Всевишнього, аби оселив його душу нам, де праведні спочивають.

Голова Конгресу Українських Націоналістів                                     Степан  БРАЦЮНЬ