ЮРІЄВІ ШУХЕВИЧУ — 87!

Високоповажаний пане Юрію!
Конгрес Українських Націоналістів сердечно вітає Вас із 87-ою річницею від дня народження.
Ваше життя – це чин вірного служіння українській нації Лицаря честі та звитяги, для якого Україна завжди була понад усе. Ваша мужність і нескореність вражають увесь український світ, викликають щире захоплення людей доброї волі інших національностей, яких, як і Вас, імперія зла запроторила в концтабори ГУЛАГу за те, що Ви не хотіли жити в московському рабстві. Свобода рідного народу – найвища цінність, яку сповідуєте Ви, і за яку поклали життя мільйони незламних синів і дочок України впродовж всієї її історії. Ні совєтські тюрми, ні переслідування впродовж всього життя не зламали лицарську посвяту: Ваш дух не занепав і воля до боротьби не вмерла.
Сьогодні, коли «Москва знов розпинає народ, що повстав за свободу свою», Ви є взірцем гідності й відваги для добровольців, які першими стали на прю з агресором, воїнів, які нині захищають нашу землю на Донбасі. Ваш життєвий чин нині вселяє віру в нашу перемогу над одвічним ворогом України і буде прикладом для всіх наступних поколінь українських патріотів. Нащадок славетного роду, син легендарного Головнокомандувача УПА Романа Шухевича, Ви продовжили їх славну історію, традицію – вірно й жертовно служити рідному народові, не бажаючи для себе ні слави, ні заплати, — і в українському парламенті, народним депутатом якого Ви перебували, віддано працюючи для блага України.

Щиро зичимо Вам, друже Юрію, міцного здоров’я, здійснення всіх задумів і планів, щастя та добра на многії і благії літа.
Слава Україні! Героям слава!

З повагою
Степан БРАЦЮНЬ,
Голова Конгресу Українських Націоналістів