|
Анонси |
- Запрошуємо журналістів!
16 липня о 10.00 у Будинку вчителя Конгрес Українських Націоналістів проведе круглий стіл присвячений до 18-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України на тему: «Націософія та націозростання в епоху глобалізації».
Акредитаці... Прочитати повністю...
|
|
Шановні відвідувачі! |
|
Чекаємо від Вас новини, статті, побажання та пропозиції:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
|
|
08.05.08
У перших числах січня поточного року справедливе обурення мільйонів наших співвітчизників викликав черговий опус одіозного Дмитра Табачника, надрукований у газеті "Киевский телеграфъ".
Як підкреслюється у відкритому листі до громадськости України відомих вчених, науковців, митців у зв'язку з цією публікацією, "лише у приступі швидкопрогресуючого маразму і вибуху спровокованого ним україножерства він міг написати, що галичани "досі вважають Галичину центром світу, оскільки замість міністрів і фельдмаршалів до двору російського царя вона поставляла конюхів, слуг і покоївок гарнізонним офіцерам австрійського кайзера. Однак історично обгрунтований комплекс неповноцінности, властивий населенню західних областей України, яке відчуло себе "національною інтелігенцією", щойно зайнявши будинки і квартири своїх колишніх господарів-поляків [...], треба лікувати, а не нав'язувати всій Україні, навіть якщо його розділяє Президент". |
|
08.05.08
Хмельницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів звернулася до міського голови Сергія Мельника із пропозицією вшанувати 129 річницю від дня народження Глави Директорії УНР, Головного отамана Армії УНР Симона Петлюри. Враховуючи велич імені Симона Петлюри, його величезну роль у національно-визвольному русі, Хмельницька обласна організація Конгресу вважає за необхідне розглянути питання про виділення земельної ділянки для спорудження пам’ятника Петлюрі та перейменувати одну із вулиць Хмельницького на честь Глави Директорії. |
|
|
|
|
|
|