Меню
Про партію
Фотоальбом
Приєднуйтесь
Контакти
Пошук
Гостьова книга
Форум
Анонси
Архів новин
 
« 12 Тра 2005 »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031         
Випадкове фото
Наша кнопка
Конгрес Українських Націоналістів
Шановні відвідувачі!

Чекаємо від Вас новини, статті, побажання та пропозиції:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Вхід для адміністратора





Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
12 Квітень 2005 11 Травень 2005 12 Травень 2005 13 Травень 2005 12 Червень 2005
Як ви човен назвете... Надрукувати
12.05.05

Якось, перебігаючи очима чималий перелік політичних партій в Україні, я спіймав себе на думці: „А чи насправді відповідають назви партій їхнім деклараціям чи хоча б програмам?”. Як виявилося не завжди.

Так, скажімо, партія „Держава”, яку очолює Геннадій Васильєв за змістом („ДЕРЖАВА”) мала б бути правою.

В цій назві фігурують консервативні нотки: цілісна міцна держава, захищені кордони, ідеали вільної конкуренції, ринку, приватної власності і підприємництва. Все це під соусом збереження культури та традицій, відродження міцної родини, як основного складового суспільства, а також...традиційно-єдиної державної мови.

 
Херсонська СУМ провела вечір пам’яті вояків УПА Надрукувати
12.05.05

10 травня у місті Херсоні зусиллями херсонського осередку Спілки Української Молоді був проведений вечір пам’яті вояків ОУН-УПА.

До малої кінозали „Ілюзіону” зібралися представники херсонської молоді та міської інтелігенції, ветерани ОУН-УПА.

Запрошені мали змогу побачити художній фільм режисера Олеся Янчука „Нескорений” присвячений діяльності генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Після кінопоказу глядачі мали змогу вживу поспілкуватися з учасниками національно-визвольних змагань, поділитися враженнями від переглянутого фільму, дізнатися про невідомі до того факти націоналістичного руху на Херсонщині у роки Другої світової війни та й просто поговорити на наболіли теми.

В завершення вечора подруга Дарина Лелека заспівала під бандуру кілька повстанських та стрілецьких пісень. В цілому, вечір пройшов по-домашньому, без зайвого пафосу та церемоній. Замість традиційних троянд ветерани отримали у подарунок книжки на історичну тематику, а глядачі – приємні враження від першого у своєму роді такого вечора на Херсонщині. Треба зазначити, що ані міський голова, ані представники обласного істеблішменту на вечір не з’явились.

Херсонський міський осередок СУМу.