Меню
Про партію
Фотоальбом
Приєднуйтесь
Контакти
Пошук
Гостьова книга
Форум
Анонси
Архів новин
 
« 12 Сер 2008 »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
             
Випадкове фото
Наша кнопка
Конгрес Українських Націоналістів
Шановні відвідувачі!

Чекаємо від Вас новини, статті, побажання та пропозиції:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Вхід для адміністратора





Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
12 Липень 2008 11 Серпень 2008 12 Серпень 2008 13 Серпень 2008 12 Вересень 2008
Чернівчани підтримали грузинський народ Надрукувати
12.08.08

Блок національних сил Буковини у складі обласних організацій НРУ, УНП, УРП «Собор», ВО «Свобода», КУН (Віктор Лютик), УНА-УНСО та інших обласних громадських організацій, що сповідують українську національну ідею  12 серпня 2008 року у Чернівцях провели акцію протесту проти агресії Росії проти Грузії. До акції приєдналися представники обласної молодіжної організації партії НС «Наша Україна». В акції взяли участь  близько 300 осіб. 

Присутні на акції прийняли «ЗВЕРНЕННЯ до українського народу», яке зачитав координатор Блоку Василь Бойчук.

 
Чернігівські націоналісти висловили протест проти агресивної політики Росії Надрукувати
12.08.08

12 серпня біля консульства Росії у Чернігові Конгрес Українських Націоналістів провів акцію протесту під гаслом: «Зупиніть інтервенцію проти незалежної Грузії» з вимогою зупинити військову агресію імперської Росії, яка фактично почала повномасштабну війну проти суверенної Грузії. Участь у пікеті біля консульства Росії взяли Чернігівські націоналісти Конгресу Українських Націоналістів, ВО «ТРИЗУБ», інші громадські організації та небайдужі мешканці Чернігова.

Тримаючи плакати та карикатури на Путіна, учасники пікету скандували «Руки геть від Грузії!» та закликали зупинити агресію проти незалежної братньої держави.

 
Націоналісти провели пікет посольства Франції Надрукувати
12.08.08

12 серпня Конгрес Українських Націоналістів спільно з громадським комітетом «Кавказ без війни» провів пікетування посольства Франції в Україні з закликом осудити російську агресія по відношенню до суверенної Грузії.  Під час пікету представник грузинської діаспори зачитав звернення до Президента Французької Республіки Ніколя Соркозі.

 
Одеські націоналісти висловили підтримку Грузії Надрукувати
12.08.08

12 серпня в Одесі під російським консульством   Конгрес Українських Націоналістів провів багатолюдний пікет проти московської окупації Грузії. У акції взяли участь представники грузинської діаспори в Одесі та активісти низки українських патріотичних партій та організацій. Учасники пікету висловили підтримку грузинській нації та своє обурення з приводу варварських бомбардувань Москвою території незалежної держави.

Над демонстрантами майоріли державні прапори Грузії та України і символіка українських націоналістів. Тексти на гаслах: „Росія – стоп!”, „Путін – Медведєв вбивці ! Припиніть бомбити Грузію!”

 
На Майдані Незалежности можна дізнатися про останні події з Грузії Надрукувати
12.08.08

12 серпня  Конгрес Українських Націоналістів разом з громадським комітетом «Кавказ без війни» відкрили на Майдані Незалежності у Києві інформаційний намет в якому люди зможуть отримати найсвіжішу інформацію про події з Грузії та висловити свою власну думку щодо агресії Росії по відношенню до суверенної та незалежної Грузії.

За словами голови секретаріату Конгресу Українських Націоналістів Степана Брацюня, відкриття інформаційного намету допоможе грузинам, що на час війни знаходяться в Україні отримати останні новини, оскільки в більшості біженців в Грузії залишилися сім’ї та рідні.   

 
КУН: «Росія – геть руки від Грузії» Надрукувати
12.08.08

Сьогодні Конгрес Українських Націоналістів як один із засновник громадського комітету «Кавказ без війни» разом з НСНУ, громадською кампанією «Пора»  та Українською партією провели пікетування посольства Росії в Україні з вимогою припинити безпідставну  війну проти Грузії.

В пікеті взяли участь більше 200 представників від різних національно-демократичних сил, приєдналися також  представники грузинської  діаспори. Учасники акції тримали гасла: «Росія – геть руки від Грузії», «Грузіє, українські націоналісти з тобою», «Росія імперія зла», «Грузіє! Твоя боротьба – є і нашою боротьбою» та інші.

 
Націоналісти створили комітет допомоги Грузії Надрукувати
12.08.08

Конгрес Українських Націоналістів разом з іншими національно-демократичними силами та громадськими організаціями, котрі засуджують агресію Росії по відношенню до  суверенної Грузії, створили громадський комітет «За Кавказ без війни».  

«Метою Комітету є правдиве інформування суспільства про події що відбуваються в Грузії та засудження російської агресії. Офіційна Москва створила небезпечний прецедент, ввівши свої війська на територію незалежної держави та фінансуючи сепаратистські угруповання Південної Осетії і Абхазії», - сказав Голова секретаріату Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь.