Меню
Про партію
Фотоальбом
Приєднуйтесь
Контакти
Пошук
Гостьова книга
Форум
Анонси
Архів новин
 
« 18 Сер 2008 »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
             
Випадкове фото
Наша кнопка
Конгрес Українських Націоналістів
Шановні відвідувачі!

Чекаємо від Вас новини, статті, побажання та пропозиції:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Вхід для адміністратора





Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
18 Липень 2008 17 Серпень 2008 18 Серпень 2008 19 Серпень 2008 18 Вересень 2008
Тернопільські націоналісти вимагають притягти до відповідальності Кравчука і Кучму Надрукувати
18.08.08

17 серпня у Тернополі на Театральному майдані Конгрес Українських Націоналістів провів віче в підтримку Грузії у боротьбі за збереження суверенітету. Націоналісти сприймають військову кампанії Росії, як акт безпідставної агресії по відношенню до незалежної Грузії. Під час акції Голова ТОО КУН Володимир Чибрас оприлюднив резолюцію в якій вимагає  від Президента,  Прем’єр Міністра України та  Голови Верховної Ради України повернути Україні статус ядерної держави, збільшити асигнування  Збройних сил України і посилити їх боєздатність, а також  припинити діяльність політичних партій на території України, що закликають до сепаратизму та сіють національну ворожнечу, а окремих осіб за антидержавну діяльність притягнути до кримінальної відповідальності.

 
Націоналісти відсвяткували 1020 річницю Хрещення Руси-України на Чернігівщині Надрукувати
18.08.08

16 серпня на  Чернігівщині Конгрес Українських Націоналістів провів урочисті заходи по відзначенню 1020-ї річниці Хрещення Руси-України. Основою святкування  стало проведення урочистого богослужіння в храмі Святої Великомучениці Катерини, яке відправив єпископ Чернігівський та Ніжинський Іларіон.