|
Шановні відвідувачі! |
|
Чекаємо від Вас новини, статті, побажання та пропозиції:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
|
|
23.04.07
Заступник голови Конгресу Українських Націоналістів, народний депутат України Євген Гірник на прес-конференції у м. Івано-Франківську 23 квітня спростував твердження, що сучасна політична криза в Україні є наслідком боротьби еліт. «Насправді на політичній арені змагання двох ментальностей і двох політичних векторів: з одного боку Україна європейська, з другого – Малоросія як сателіт новітньої Російської імперії», – прокоментував політичну ситуацію в державі Євген Гірник.
Конституційний суд, яке б рішення він не виніс, не зможе усунути це протистояння, як і не зможуть усунути його будь-які політичні домовленості, ніякі сторонні, в тому числі й європейські арбітри. Парламентські вибори неминучі з єдиним арбітром – українським народом, переконаний заступник голови Конгресу. |
|
23.04.07
Кримські громадські і політичні організації надіслали звернення до Президента, Прем’єр-міністра і Голови Верховної Ради України, у якому висловили стурбованість загостренням політичної та міжнаціональної ситуації на півострові, — повідомив голова Кримської організації Конгресу Українських Націоналістів Василь Овчарук. Це загострення спричинене перебуванням на території Криму Чорноморського флоту РФ, а також регулярними антиукраїнськими виступами проросійських організацій, говориться у зверненні.
«Основним чинником нестабільності в Криму є присутність на території півострова ЧФ РФ, керівництво якого відверто нехтує законами України й наявно показує своє відношення до незалежної України, її суверенітету,» — вважають українські патріоти Криму. |
|
|
|
|
|
|