Меню
Про партію
Фотоальбом
Приєднуйтесь
Контакти
Пошук
Гостьова книга
Форум
Анонси
Архів новин
 
« 25 Гру 2007 »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31           
Випадкове фото
Наша кнопка
Конгрес Українських Націоналістів
Шановні відвідувачі!

Чекаємо від Вас новини, статті, побажання та пропозиції:
Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Вхід для адміністратора





Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
25 Листопад 2007 24 Грудень 2007 25 Грудень 2007 26 Грудень 2007 25 Січень 2008
Шуфрич як дзеркало совкової плутократії Надрукувати
25.12.07

Шуфрич як дзеркало совкової плутократіїХто гріє руки на контрабанді і хто в одвіті за злочинну безвідповідальність колишніх горе-міністрів уряду Януковича?

Перебуваючи після керченської катастрофи у Криму та Севастополі, тепер уже колишній міністр з питань надзвичайних ситуацій регіонал Нестор Шуфрич на всіх нарадах і виступах перед представниками ЗМІ не втомлювався виспівувати дифірамби на адресу керівництва Севастополя та Кримської автономії, котре майже стовідсотково представлено членами ПР. Яких тільки заслуг він їм не приписував! Наприклад, що своїм оперативним управлінням пом'якшили удар стихії і вжили належних заходів з усунення наслідків урагану. Ну хоч ордени давай чиновникам та апаратникам!

 
Геть московських попів із національної святині Надрукувати
25.12.07

Геть московських попів із національної святиніПротягом останніх місяців Лавру, це благодатне для кожного українського серця місце московська церква перетворила на суцільний будмайданчик. На священних землях Лаври замість пам'яток українського зодчества зводяться "хатинки" підвищеної комфортности для московських агентів у рясах. І що ж наша влада? Ховає голову в пісок (у кращому випадку). Політичні партії воліють не помічати, як руйнують найбільшу святиню українського православ'я. Український народ – мовчить, бо благоденствує?

 
Поетичний транзит «Луганськ - Чернівці» Надрукувати
25.12.07

Поетичний транзит «Луганськ - Чернівці»У другій половині грудня пропагандивний референт Конгресу Українських Націоналістів Руслан Єгоров провів у Чернівцях та декількох населених пунктах області Поетичний транзит «Луганськ - Чернівці».

Руслан Єгоров на зустрічах, які носили інформаційно-мистецький характер, знайомив буковинську молодь із сучасною українською музикою та поетичною культурою.

 
У місті Вижниця на Буковині перейменували вулицю Миру на вулицю Романа Шухевича Надрукувати
25.12.07

Міська рада міста Вижниці Чернівецької області перейменувала вулицю Миру на вулицю генерала Романа Шухевича.

Активну участь у підготовці до перейменування вулиці взяв голова районної організації Конгресу Українських Націоналістів Володимир Клим.

 
Хмельницька обласна організація Конгресу вимагає конкретних дій по перейменуванню вулиць Надрукувати
25.12.07

Хмельницька обласна організація Конгресу вимагає конкретних дій по перейменуванню вулиць24 грудня Хмельницька обласна організація Конгресу Українських Націоналістів та Подільський полк Характерного козацтва провели прес-конференцію щодо перейменування вулиць у місті Хмельницьку.

Напередодні сесії Хмельницької міської ради представники ХОО Конгресу та молодіжної громадської організації Характерне козацтво знову підняли питання про необхідність демонтажу символіки комуно-більшовицької доби та перейменування вулиць, які носять імена організаторів Голодомору 1932-1933 рр в Україні. Найбільше патріотів обурює існування в обласному центрі вулиць Косіора та Постишева. Це, на думку націоналістів, є глузуванням з мільйонів жертв трагічних подій 1932-1933 рр.