Хмельничани викачували Табачнику ненависть до України

Сьогодні, 7 жовтня, студенти міста Хмельницького за підтримки Молодіжної референтури Конгресу Український Націоналістів, ГІ «Оновлення країни» та молодіжної громадської спортивно-патріотичної організації «Тризуб» ім. Степана Бандери повертали міністру освіти, науки, молоді та спорту України Дмитру Табачнику здоровий глузд і любов до України. На запрошення молоді «відома» народна цілителька викачувала яйцем ненависть до України в горе-міністра.

«Це початок всеукраїнської кампанії «Яйцями по Табачнику!», – розповів представник Конгресу Українських Націоналістів Володимир Васьковський. – Ми закликаємо студентів з інших областей відправляти міністру яйця для постійної профілактики, координати цілительки ми передамо поштою. Нехай лікується».

Координатор ГІ «Оновлення країни» Олесь Вітряний наголосив, що мета акції – допомогти міністру Табачнику.

«Не може людина бути українським міністром, відповідати за освіту молодих українців і не бути патріотом нашої держави, ініціювати нищівні ініціативи в системі освіти.  А оскільки інші методи, як ми бачимо, не діють, та як Президент України ігнорує позицію студентів щодо міністра, ми вирішили в народний спосіб допомогти Табачнику. Здавна в народі яйцем викачували переляк. Ми бачимо, що міністр конче потребує допомоги від народних цілителів викачати ненависть до народу України» — заявив він.

Прес-служба Хмельницької ОО КУН