Столичний Конгрес підтримує вимоги киян

24 та 26 квітня біля стін КМДА відбулись збори громадських організацій проти варварських забудов та знищення культурного надбання Києва. У заходах взяла участь Київська міська організація Конгресу Українських Націоналістів.

24 квітня мова йшла про те, як чинний голова міста О. Попов знищує культуру в Києві. Громадські активісти поінформували киян, що поки вони борються за права орендарів та трудового колективу книгарні “Сяйво”, на Хрещатику може зникнути ще одна книгарня – “Знання”. За останньою інформацією, влада планує закрити й цей, чи не останній на головній вулиці Києва, осередок культури.

Під час перфомансу активісти представили “культурний доробок” голови КМДА Попова у вигляді майбутніх “бестселерів” “Біографія царя”, “Довідник зі знищення Києва”, “Як купити електорат” та ін. Промовці радили Попову звернутись до президента Віктора Януковича та довідатись, яким чином можна видати ці “безцінні” книжки та ще й отримати мільйони гривень гонорару.

26 квітня громадські організації протестували проти варварських забудов, які не припиняються в Києві. Акція пройшла під гаслом “Геть паркани!”. Цього разу прямо біля КМДА було зведено паркан, на який повісили прізвища чиновників-корупціонерів, причетних до оборудок із незаконними землевідводами. Це символізувало давню козацьку традицію саджати негідників на палю. “Чільні місця” на паркані посіли О. Попов та Л. Черновецький.

Під час зборів виступав голова секретаріату Головного Проводу КУН Володимир Манько. Він закликав активістів негайно розгортати місцеву ініціативу зі збору підписів під зверненням до Київради про недопущення закриття книгарні “Знання” на Хрещатику.

“Нас турбує ситуація навколо парку по вулиці Маяковського на Троєщині, де мешканці прилеглих будинків ось вже третій рік воюють із варварами-забудовниками, — сказав Володимир Манько. Там люди не ставлять якихось надмірних вимог. Громада просто бажає, щоб під вікнами будинків не бовванів торговельний центр, а шумів деревами сквер. І якщо влада не чує киян, то прийшов час нарешті змінити таку владу”.

Прес-служба КУН