У Києві відбулось засідання Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів

22 грудня у м. Києві відбулось підсумкове засідання Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів за 2012 рік. На порядку денному керівного органу партії стояли питання підбиття підсумків цьогорічної виборчої кампанії, аналізу політичної ситуації в державі, перспектив розвитку Конгресу.

Голова партії Степан Брацюнь коротко доповів присутнім про перебіг виборчої кампанії, зачитав результати кандидатів, висунених  Конгресом на мажоритарних округах, розповів про нові пропозиції співпраці, які він отримав від лідерів партій патріотичного спрямування. Також він  повідомив про зустріч із Головою ОУН Стефаном Романівим, на якій йшлося про співпрацю та координацію дій націоналістичних організацій України. На завершення Степан Брацюнь сказав, що одним із головних завдань партії на сьогодні є підготовка політично освіченого членства, для чого на базі Конгресу буде створено Інститут політичної освіти. Після доповіді Голови почергово виступили голови обласних організацій, які розповіли про проведення виборчої кампанії в регіонах та поділитися своїм баченням подальшого розвитку партії.

Зберегти та надалі розбудовувати організації на місцях – одне із найважливіших завдань організації нині, так вважає голова Секретаріату Головного Проводу КУН Володимир Манько. У своїй доповіді він розповів про становище обласних організацій Конгресу та закликав активніше розбудовувати низові осередки, а також особливу увагу звернути на розвиток молодіжної референтури.

На засіданні було вирішено провести проводи всіх обласних організацій Конгресу, на яких донести інформацію, що прозвучала на Головному Проводі, до членства партії. Також на засіданні було затверджено голову та провід Миколаївської обласної організації КУН.

Визначились члени Проводу і з датою проведення другої частини XIV Збору Конгресу Українських Націоналістів, яка відбудеться 9 лютого 2013 року.

Останнім питанням Головний Провід затвердив заяву із закликом до опозиційних фракцій Верховної Ради України скасувати Закон «Про засади державної мовної політики» та ініціювати інший законодавчий акт, який надійно захистить українську мову як єдину державну.

Прес-служба КУН