Володимир Манько: за наругу над державними символами комуністи повинні понести відповідальність

«Лідер комуністів Петро Симоненко та його поплічники мають нести відповідальність за злочин, передбачений статтею 338 КК України, що полягає у нарузі над державними символами України», — зазначає голова Секретаріату Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів Володимир Манько.

“В той час, коли на олімпійських іграх у Лондоні здіймається вверх синьо-жовтий прапор, підвищуючи таким чином авторитет нашої країни у світі і зміцнюючи єдність в українському суспільстві, комуністи виступають за зміну державної символіки України”, — продовжує Манько.

Політик звертає увагу, що такими діями КПУ вкотре доводить свою антиукраїнську та антидержавну сутність.

“З подібними заявами комуністи виступають як провокатори, ініціюючи протистояння у суспільстві, аби набрати очки на виборах. Це й зрозуміло, бо запропонувати конструктивну економічну програму вони не в змозі”, — каже Манько.

“Позиція Конгресу Українських Націоналістів та наших партнерів з політичного об’єднання “Наша Україна” є незмінною – остаточна декомунізація України, заборона комуністичної ідеології та кримінальна відповідальність за наругу над державними символами України”, — підкреслює голова Секретаріату Головного Проводу КУН.

Прес-служба КУН