Заява Конгресу Українських Націоналістів з приводу підписання закону «Про засади державної мовної політики»

8 серпня Президент Віктор Янукович скріпив своїм підписом  антиукраїнський за суттю, руйнівний для Української Держави за далекосяжними цілями закон «Про засади державної мовної політики» і тим самим поставив себе в один ряд з найлютішими ворогами української нації на кшталт Валуєва.

У нас не було ілюзій щодо «освячення» «гарантом» Конституції цього дикого витвору неосвічених людей: на Банковій тупо виконують волю Москви, хоч якими б блюзнірськими були її забаганки. Нинішня влада поступово перетворює російський шовінізм на свою державну політику. Сьогодні Росія вперше за багатовікову історію агресивної геополітики  застосовує нову тактику. Вона намагається окупувати Україну «мирним шляхом» за сприяння продажних сатрапів, у яких за душею немає нічого святого: ні Батьківщини, ні її історії, мови, традицій, культури та й, власне, душі. Вони розглядають державу як територію для торгу і пограбування, не гребуючи віддавати на розтерзання захланних сусідів українські землі, національні  багатства і святині.

Чим швидше ми очистимо український політикум від підступних ординців, а наше суспільство від намулів чужоземної олжі, тим скоріше Україна відновить свою репутацію в очах міжнародної спільноти і як рівноправна країна  посяде гідне місце «в народів вольних колі».

Сьогодні українці, як ніколи, повинні мобілізуватися, не опускати руки і не впадати в зневіру. Як наші великі попередники – члени Організації Українських Націоналістів, котрі  за складніших обставин розбудовували Україну довкола себе, торувати шлях до утвердження справді Української держави, у якій кожен українець відчуватиме себе господарем у власному домі.

Слава Україні!    Героям слава!

Степан БРАЦЮНЬ, лідер Конгресу Українських Націоналістів.