Заява Конгресу Українських Націоналістів з приводу замаху на Державні символи України

Після „мовного путчу” мобілізовані Кремлем „чорносотенці” приступили до чергового пункту програми деукраїнізації України – знищення її символіки. Комуністичний кормчий Петро Симоненко хоче змінити Герб і Гімн Української держави, з якими буцімто „зустрічали Гітлера під час війни й убивали безвинних людей”, і тому країна „не може існувати” під такими символами.

Облудна брехня завжди була невід”ємною ознакою комуністичної пропаганди, тому ніхто з притомних людей ніколи не сприймав її на віру. Компартійному ватажкові, якщо він володіє бодай натяками на сумління,  годилося б покаятися та попросити прощення за десятки мільйонів замордованих  його зловісними попередниками людей та публічно зректися одіозних символів, під якими коїлися злочини проти людяності, — червоного прапора та серпа-молота. Але на таке нема рознарядки з Москви. Тож переконаний у власній безкарності,  П. Симоненко паплюжить Державні символи України, за що держава мала б притягнути його до кримінальної відповідальності, — та не за чинної влади. Адже і регіоналів, і комуністів, які вірнопіддано обслуговують кремлівського диктатора та його людиноненависницьку ідеологію російського шовінізму,  об”єднує патологічна ненависть до України та українців.

Моральне звиродніння на грунті українофобії штовхає їх на злочини, які вже нині мають багато спільного з етнічними чистками. Адже ні для кого не секрет, що керована Москвою „п”ята колона”  у вищих ешелонах державної влади проводить „зачистки”  наших дипломатичних представництв  від українських патріотів, насичуючи їх проросійськими „фахівцями”,  а  віддані на відкуп російським спецслужбам „наші” силові структури „зачищають” „під Росію”  південно-східні області України,  особливо вимуштровані – тримають під прицілом  Правобережну  Україну та Київ.

Тризуб, який є символом України-Руси ще з часів Володимира Великого, і український славень, який стверджує, що „ми, браття, козацького роду” (а не московського!), — від давна викликають люту ненависть російських шовіністів і їхніх найманців місцевого походження. То чи варто дивуватися, що П.Симоненко замахнувся на Державні символи України?

Тому Українська держава повинна покласти край чорним діянням комуністів на нашій землі: законодавчо заборонити діяльність усіх антиукраїнських так званих партій і  громадських організацій, а також використання символіки тоталітарного комуністичного режиму, під якою були скоєні найжахливіші в історії цивілізації злочини. Ми не адресуємо своїх вимог чинній владі: вона довела свою антиукраїнськість. Ми звертаємося до українців: у наших з вами руках – майбутнє нашої нації і держави, майбутнє наших дітей і внуків. Це має усвідомити кожен українець, щоб ідучи на вибори, зробити вибір на користь тих політичних  сил, для яких справді Україна – понад усе.

Слава Україні !              Героям    слава !

Степан  БРАЦЮНЬ,

лідер Конгресу Українських Націоналістів