Голова КУН: опозиція не має гальмувати поступ України в Європу

Рішення, яке було прийнято на засіданні фракції «Батьківщина», відповідно до якого фракція не підтримуватиме підписання і ратифікацію Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, якщо до цього не буде звільнено Юлію Тимошенко, є безвідповідальним. Так вважає голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь.

«Безумовно, процес над Юлією Тимошенко був політично обумовленим, а те, що вона досі перебуває за ґратами – приклад  вибіркового правосуддя в Україні, про яке нам не втомлюється нагадувати  Європа. Проте позбавляти через це європейського майбутнього всіх українців, є безвідповідальним з боку фракції «Батьківщина»», – переконаний лідер Конгресу.

Політик зауважує, що саме Угода України про асоціацію з ЄС  стане запорукою звільнення Тимошенко.

«Соратники Юлії Тимошенко мають розуміти, що такою позицією підіграватимуть Кремлю, який охоче прийме в свої обійми Україну, яку позбавлять можливості інтегруватись у Європу. Вже сьогодні ми бачимо, як Росія, і не без результатів, тисне на українську владу, затягуючи Україну в Митний союз. А в листопаді, у Вільнюсі, Україна матиме той історичний шанс, втрачати який, до того ж цілеспрямовано і свідомо, – злочин», – наголошує Степан Брацюнь.

Прес-служба КУН