Головою Конгресу Українських Націоналістів вдруге обрано Степана Брацюня

Сьогодні, 9 лютого, в м. Києві відбулась друга частина  XIV Збору Конгресу Українських Націоналістів. На порядку денному Збору стояло питання обрання Голови та керівних органів партії.

На плідну роботу конгресівців благословив отець Олекса Петрів Української греко-католицької церкви, після чого делегати спільно виконали Гімн українських націоналістів «Зродились ми великої години».

З доповідями перед партійцями виступили Голова Конгресу Степан Брацюнь та голова Секретаріату Головного Проводу КУН Володимир Манько. З вітальним словом до делегатів XIV Збору Конгресу звернулись депутати від КУН 2 та 3 скликань парламенту Василь Кощинець і Тарас Процев’ят. Також Збір привітав заступник голови ГО «Українська справа» О. Кляшторний. Почесними гостями Збору були голова УВКР, один із засновників Конгресу Михайло Ратушний і представник Української партії Георгій Лук’янчук.

Після обговорення доповідей керівництва делегати перейшли до питання обрання Голови партії. Головний Провід Конгресу рекомендував Збору на посаду Голови партії попереднього очільника Степана Брацюня. Більшістю голосів делегатів Збору Головою Конгресу Українських Націоналістів було обрано Степана Брацюня.

Голова подякував партійцям за високу довіру й наголосив, що його мета – дати новий поштовх для динамічного розвитку Конгресу Українських Націоналістів.

«Переконаний, що в Конгресі має відбутися перезавантаження – з оновлення стратегії та програми дій, впровадження сучасних форм політичної освіти та нової концепції кадрової політики. Мають бути  залучені до діяльності КУН його засновники, які з різних причин опинилися поза партією. І тоді Конгрес вийде на такі рубежі, які дозволять йому брати участь у виборах усіх рівнів як самостійній політичній силі», – наголосив Степан Брацюнь.

Також на XIV Зборі були прийняті зміни до Статуту та Програми Конгресу. Заслухавши інформацію представника ГО «Українська справа» О. Кляшторного, конгресівці підтримали його пропозицію взяти активну участь у Всеукраїнській кампанії на захист української мови, ініційовану ГО «Українська справа».

На завершення делегати XIV Збору Конгресу Українських Націоналістів прийняли заяву щодо всебічного захисту української мови та скасування Закону «Про засади державної мовної політики».