Київ повстав – близько мільйона українців вийшли на акції проти режиму Януковича

Близько мільйона людей зібралися сьогодні, 1 грудня, на акції протесту проти злочинних дій української влади в столиці України м. Києві.

Велелюдна хода розпочалась від парку Шевченка однойменним бульваром, Хрещатиком і завершилась на Майдані Незалежності, звідки відступили загони «Беркуту». Опозиційні лідери оголосили, що всенародне віче відбудеться на Майдані.

Сотні тисяч людей почали переміщатися урядовими кварталами: до Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, інших адміністративних будівель. Опозиція захопила будинок профспілок на Майдані Незалежності, а трохи згодом будівлю Київради для облаштування штабів.

На Майдані Незалежності почергово виступають лідери опозиції, вони закликали громадян до всеукраїнського страйку і повсякчас наголошують на тому, що акція непокори чинній владі носить мирний характер. До багатотисячної громади українців звернувся також і Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь із закликом виборювати свою свободу й гідність до остаточної перемоги.

У цей час на вулиці Банковій починаються сутички між мітингувальниками й бійцями «Беркуту». Опозиція стверджує, що це спланована провокація влади для того, щоб оголосити в державі надзвичайний стан.

Далі буде.

Прес-служба КУН