Львівські конгресівці закликають ввести міжнародні санкції проти Президента Януковича

Львівська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів прийняла заяву, в якій закликає ввести стосовно Президента Януковича та його команди міжнародні фінансові санкції у зв’язку з черговою спробою силового розгону мирних демонстрантів на Євромайдані в Києві.

Конгресівці зауважують, що для всього цивілізованого світу «здивування від раптового демаршу Януковича у Вільнюсі переросло в огиду і зневагу до діючої влади, що давно оглухла до голосу українського народу з обох берегів Дніпра».

«Навіть присутність в Україні авторитетних жінок-політиків Вікторії Нуланд, помічника держсекретаря США, та Кетрін Ештон, лідера європейської дипломатії, не зупинило керівництво зневаженої ним держави дати неадекватний наказ на черговий розгін мітингувальників», ­– йдеться в заяві.

Львівський КУН, окрім запровадження фінансових санкцій, вимагає негайно притягнути до кримінальної відповідальності «міністра внутрішніх справ Захарченка, який перевершив Геббельса за брехливістю, а його зграї дедалі більше нагадують гестапо за жорстокістю; міністра  енергетики та вугільної промисловості Ставицького за зрив підписання міжнародного договору  із Словаччиною про реверсне постачання газу в Україну; міністра охорони здоров’я Богатирьову, що не стала на захист постраждалих, котрих просто з лікарняних ліжок  незаконно доправили до суду; міністра юстиції Лукаш, яка не відає про відсутність реєстрації незаконного „бандформірованія „Беркут”; міністра з надзвичайних ситуацій Болотскіх за участь його підрозділів у свавільній зачистці  на Майдані».

На думку націоналістів, цей список має завершитися всіма віце-прем’єрами та керівником Кабміну, котрі повністю провалили економічну, внутрішню і зовнішню політику, а також чинним Президентом України Януковичем.

Львівська обласна організація КУН закликала в своїй заяві громадян України до всеукраїнського страйку та активної участі у загальнонаціональному опорі нелегітимній владі.

Прес-служба КУН