Роман Дідусь: Розслідування актів вандалізму на Львівщині має стати справою честі націоналістичних сил

“У ніч на 7 квітня у селі Великосілки Кам’янка-Бузького району на Львівщині невідомі зруйнували пам’ятник Степану Бандері. Припускають, що вандали скинули погруддя Провіднику ОУН за допомогою металевого троса. Правоохоронці вже відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст.296 (хуліганство) Кримінального кодексу України», – повідомив заступник Голови Конгресу Українських Націоналістів Роман Дідусь.

За його словами, місцева громада вражена нахабством і цинізмом зловмисників, адже пам’ять Степана Бандери було спаплюжено  напередодні одного із найбільших християнських свят – Благовіщення.

«Розслідування актів вандалізму на Львівщині має стати справою честі для всіх націоналістичних і національно-патріотичних сил. Бо руйнування погруддя Бандери у Великосілках – це не перший і не останній злочин, спрямований на знищення національної пам’яті українців. Варто пригадати, що хвиля вандалізму на Західній Україні піднялась після того, як один із представників Компартії пообіцяв помститися за демонтаж пам’ятника Лєніну в Охтирці. Правоохоронці мають взяти до уваги цей факт», – вважає Роман Дідусь.

Він наголосив, що Конгрес Українських Націоналістів триматиме під контролем розслідування акту вандалізму у селі Великосілки Кам’янка-Бузького району.

Прес-служба КУН