Стрияни вимагають негайної відставки уряду Азарова

25 листопада за ініціативи депутатських фракцій Стрийської міської організації Конгресу Українських Націоналістів, ВО «Батьківщина» та депутатської групи «Наша Україна» відбулася позачергова XIX сесія VI скликання Стрийської міської ради. На порядку денному стояло єдине питання – про звернення до Президента України та голови Верховної Ради України.

Голова Стрийської міської організації КУН Ростислав Готь запропонував прийняти проект звернення до перших осіб держави про негайну відставку Уряду на чолі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим.

Голова Стрийської міської організації ВО «Батьківщина» Лілія Цалин зачитала текст Звернення до Президента України та голови Верховної Ради України: «Останнім часом увага всього українського суспільства прикута до підписання довгоочікуваної Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, що заплановано на 28 листопада цього року в м. Вільнюсі.

Усупереч думці переважної більшості громадян України, перекреслюючи зусилля кількох останніх років, провладні політики та чиновники під абсолютно надуманими приводами всіляко відтягують виконання взятих на себе зобов’язань, щодо євроінтеграції.

Як уповноважені представники органів місцевого самоврядування ми, депутати Стрийської міської ради, вимагаємо негайної відставки Уряду Азарова М.Я. та керуючись волею виборців Стрийщини звертаємося до Президента України та голови Верховної Ради України з вимогою не допустити зриву підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у Вільнюсі 28 листопада».

Заслухавши та обговоривши звернення депутатів Стрийської міської ради до Президента України та до голови Верховної Ради України, міська рада вирішила: схвалити та надіслати  Звернення  депутатів  Стрийської  міської  ради  до Президента України та до голови Верховної Ради України та підтримати резолюцію «За європейську Україну».

Того ж дня голови Стрийських міських організацій Конгресу, та ВО «Батьківщина» зачитали прийняте Звернення на місцевому телебаченні та закликали мешканців міста підтримати рушійну силу Євромайдану.

Згодом  вони створили громадську організацію «Стрий за Європу», видали 5 тисяч листівок та організували 27 листопада  віче  на підтримку підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.