В’ячеслав Березовський: КУН бачить Україну як державу, що історично належить до європейської спільноти

Свій прогноз щодо результатів підписання Україною асоціації із ЄС та його наслідків для пересічного українця зробив голова Вінницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів В’ячеслав Березовський в коментарі для сайту «Перші новини Вінниці iLikeNews».

«Багато українців досі живуть у світі холодної війни, який створюють мас-медіа Росії, і хоча тільки 22,5% жителів України бували в країнах Заходу і можуть скласти власне уявлення про те, яке там життя насправді, 48% дають позитивну відповідь на питання про приєднання до ЄС, – сказав В’ячеслав Березовський. – Із бажаючих поїхати тільки 7,3% вибирають країни Митного союзу, а майже кожен третій (29,2%) — ЄС, із якого щорічно від трудових мігрантів до України надходить близько 15 млрд. євро, що втричі перевищує суму таких переказів з Росії, відповідно ЄС – це кращі заробітки, краще життя і добробут».

Відповідно до своєї Програми Конгрес Українських Націоналістів бачить Україну як державу, що історично належить до спільноти європейських і розвиває всебічну співпрацю з націями і державами європейського континенту, наголосив голова Вінницького КУН.

«Угода про асоціацію — є кроком до майбутнього  вступу до ЄС, що, за словами Президента Віктора Ющенка, можна порівнювати зі здобуттям незалежності, і є отриманням її довічної гарантії. Правила і принципи країн, де громадянин у суді може відстояти свої права, де поліцейський є захисником, а не загрозою, де немає такої нерівності між багатими і бідними, де працюючий забезпечує гідне життя своїй сім’ї і освіту дітям. У Європі держава працює для людини, а не навпаки», – підсумував В’ячеслав Березовський.

Повний коментар голови Вінницької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів можна прочитати тут.

Прес-служба Вінницької ОО КУН