Вітаємо з Великоднем!

Дорогі друзі! Конгрес Українських Націоналістів щиро вітає Вас із Великоднем!

У ці благословенні весняні дні ми живемо в очікуванні великого дива, яке наповнить наші серця надією та зміцнить нас у нашій вірі, – Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа.

Щороку велика християнська громада чекає на світле свято Великодня як на день духовного очищення й оновлення. Духовні сили, які у Великодні дні ми так щедро отримуємо від нашого Небесного Отця, маємо вкладати у спільну святу справу – розбудову сучасної процвітаючої України. Кожен на своєму місці – цеглинка за цеглинкою – будуймо наш спільний український дім, наповнюючи його християнськими цінностями та нашою національною ідентичністю. Будуймо країну вільних і гордих людей, в якій кожен відчуватиме свою важливість і цінність, і в той же час усвідомлюватиме відповідальність за рідну країну.

Тож у світлі Пасхальні дні звернімося у спільній молитві до Господа, щоб Він дарував нам мудрість, духовні сили й наполегливість для нашої шляхетної справи –  відродження України! Конгрес Українських Націоналістів зичить Вам і вашим родинам здоров’я, злагоди, добробуту, Господньої ласки!

Христос воскрес!      Воістину воскрес!

Голова Конгресу Українських Націоналістів

Степан Брацюнь