Володимир Манько: кияни повинні бути готові до загальноміського страйку

Якщо Верховна Рада найближчим часом не призначить виборів Київського міського голови та депутатів Київради, кияни мають показати владі свою незгоду у вигляді загальноміського страйку. Таку думку висловив голова Секретаріату Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів Володимир Манько.

“Партія регіонів переходить всі межі у бажанні втримати під контролем столицю. Зараз, використовуючи юридичну казуїстику, «регіонали» позбавляють киян конституційного права обирати місцеву владу. Це авторитаризм чистої води», – вважає Володимир Манько.

На його думку, дії парламентської опозиції в такій ситуації не достатньо переконливі й наразі не приводять до жодного позитивного результату.

«Останній та найефективніший метод боротьби київської громади за свої конституційні права – загальноміський страйк. Кияни вже мають подібний досвід: великі маніфестації на початку 1990-их років та під час Помаранчевої революції. Завдання національно-патріотичних сил – надати підтримку киянам у їхній боротьбі», – зазначив політик.

Прес-служба КУН