Євромайдан у Сімферополі

Велелюдний мітинг на підтримку євроінтеграції за участі українських патріотичних сил та небайдужих громадян пройшов у столиці Автономної республіки Крим м. Сімферополі в неділю 23 листопада. Про це повідомив голова Кримської організації Конгресу Українських Націоналістів Василь Овчарук.

За його словами, кримський Євромайдан було заплановано розпочати біля  Ради міністрів Криму, проте місцева влада надала перевагу мітингу  противників євроінтеграції. Тож на площу Леніна організовано звезли людей, які провели акцію «За стабільність і процвітання». Це гасло «регіонали», які були організаторами мітингу, дивним чином пов’язали  зі вступом України в Митний союз.

Колона прихильників євроінтеграції з державними прапорами та стягами Євросоюзу, рушила вулицями Сімферополя до представництва Президента в Криму, вигукуючи гасла «Україна – це Європа», «Ми – європейці», «Крим – це Європа». Під час ходи до колони приєдналось чимало городян, переважно молоді.

На Євромайдані виступив голова Кримської організації Конгресу, який наголосив на тому, що Україні для подальшого розвитку треба провести люстрацію й привести  до влади молоде покоління. «Щоб не виникало таких ситуацій, як зараз, коли люди з совдепівським мисленням тягнуть Українську державу в новітню російську імперію, ми маємо провести люстрацію. Згадаймо слова Вацлава Гавела – «краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу». Це гостро актуально для сучасної України», – підкреслив Василь Овчарук.

Прес-служба КУН