Євромайдан вистояв одну з найважчих ночей у протистоянні з силовиками

У ніч на 11 грудня на обороні Євромайдану стояли конгресівці з різних областей України. Вхід на Майдан з боку Інституцької захищали, серед інших, члени Чортківської районної організації КУН Іван Віват, Олександр Стадник і Андрій Бабійчук.

Про одну з найважчих ночей на Євромайдані розповідає голова Чортківської організації Конгресу Іван Віват.

«Біля барикади на Інституцькій було багато «Беркуту», бійців внутрішніх військ, міліціонерів. Поводились вони брутально: били людей, намагались висмикнути їх із рядів. Проте їм це не вдалося. З першої ночі до восьмої ранку ми вистояли в щільній лаві оборонців Євромайдану. І я хочу сказати, що по-справжньому пишаюся своєю нацією. Це більше не мовчазні раби, а горді сміливі люди, якій готові захищати своє майбутнє», — каже Іван Віват.

Він закликає українців боротися до повної перемоги над режимом Януковича.

«Сьогоднішня ніч показала, що на Януковича не вплинула ні зустріч з екс-президентами України, ні зустріч з Верховним представником із закордонних справ і політики безпеки Євросоюзу Кетрін Ештон. Він обрав жорстке придушення мирних протестів. Бо він хоче перетворити Україну на авторитарну євразійську державу. Але ми не дозволимо йому це зробити», — наголосив голова Чортківської організації КУН.

Прес-служба КУН