Закликаємо армію не застосовувати сили проти мирних мітингувальників – виступ В.Манька на Майдані

6 грудня, в День Збройних сил України, на столичному Майдані виступив голова Секретаріату Головного Проводу КУН Володимир Манько. Від імені партії він привітав військовиків зі святом.

“Ми не погоджуємось з тим, що протягом 22 років незалежності українську армію постійно знищують. Практично кожний міністр оборони тільки й займається тим, що скорочує чисельність армії, не підсилюючи її у технічному плані”, — сказав з трибуни Володимир Манько.

“Особливо завзято знищують українську армію міністри оборони в уряді Азарова. Чинний міністр, уродженець Росії, все життя займався фінансами та бізнесом, а не військовою справою, і зараз продовжує займатися бізнесом але уже в українському війську. Влада каже, що скорочуючи армію вона заощаджує бюджетні кошти, але разом з тим збільшує асигнування на міліцію, прокуратуру, СБУ, адміністрацію президента”, — продовжив Манько.

Політик наголосив на необхідності відновленя поступу України в НАТО. “Поступ України в ЄС необхідно здійснювати паралельно з поступом в НАТО. НАТО – це гарантія нашої безпеки. НАТО – це реальне технічне переозброєння армії”, — сказав Манько.

“Сьогодні існує небезпека, що злочинний режим захоче вивести війська проти мирних людей, які стоять на майданах по всій Україні. Закликаю військових командирів бути пильними і не виконувати злочинних наказів та не піднімати руку проти мирних людей”, — наголосив у своєму виступі голова Секретаріату КУН на Майдані у Києві.

Прес-служба КУН