Заява Конгресу Українських Націоналістів

Україна стоїть на порозі однієї із найбільш важливих подій у своїй новітній історії – підписання угоди про асоціацію із Європейським Союзом. Саміт Східного партнерства у Вільнюсі стане, без перебільшення, доленосним для  нашої держави, визначивши  вектор її розвитку.

Сьогодні й українська влада, й опозиція мають усвідомити велику відповідальність  перед майбутнім України та припинити небезпечні політичні ігри й спекуляції навколо питань євроінтеграції.

Конгрес Українських Націоналістів закликає політиків до діалогу та якнайшвидшого вирішення гострих питань, що ставлять під загрозу підписання угоди про асоціацію, зокрема вирішення питання  ув’язненої  екс-прем’єра Юлії Тимошенко,  в чому  зацікавлені всі українські політики,  а  найбільше – український народ.

Напередодні саміту керівників країн – членів СНД у Мінську закликаємо Президента України Віктора Януковича не спокушатись на обіцянки й преференції, які йому пропонуватиме Володимиром Путін в обмін на відмову від євроінтеграції. Пам’ятаймо, що наш європейський вибір – це крах імперських амбіцій Кремля та водночас єдино можливий шлях розвитку України як сильної демократичної європейської держави.

Конгрес Українських Націоналістів наголошує:  настав час зважених і відповідальних рішень, пошуку компромісів всередині українського політикуму задля майбутнього України в колі європейських держав.

Президія Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів