Заява Конгресу Українських Націоналістів

Чинний режим показав сьогодні своє злочинне обличчя. Проти мирних громадян, які виступали за євроінтеграцію на Майдані Незалежності у Києві, було застосовано брутальну силу.

Напередодні, 29 листопада на саміті Східного партнерства у Вільнюсі, Президент України Віктор Янукович вчинив державну зраду. Попри вимоги українського народу на десятках Євромайданів по всій країні, він демонстративно відмовився підписати Угоду про асоціацію із Євросоюзом. А повернувшись у Київ, дав наказ розігнати мирних протестувальників на Євромайдані.

Янукович знову вдався до бандитських методів захоплення влади зразка 2004 року. У ці дні він підтвердив, що так і не зумів стати Президентом України – великої європейської держави з волелюбним народом. Він обрав шлях авторитарного лідера пострадянського штибу на службі у кремлівських господарів.

Розгоном Євромайдану Янукович зухвало перейшов межу законності, а перед тим зрадив національні інтереси України на саміті у Вільнюсі. Тому Конгрес Українських Націоналістів вважає, що ця особа не має права обіймати посаду Президента України. Ми засуджуємо жорстокі дії силових структур, які виконали злочинний наказ режиму і пролили кров мирних громадян.

Сьогодні ми звертаємось до європейських держав, Сполучених Штатів Америки та всього цивілізованого світу з закликом не залишати українців наодинці з бандитською владою. Ми закликаємо застосувати проти Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра Миколи Азарова, керівників Міністерства внутрішніх справ України та членів уряду персональні санкції.

Закликаємо всіх українців піднятися на захист своєї гідності та незалежності рідної держави! Закликаємо всі опозиційні політичні та громадські організації об’єднати зусилля та скинути злочинну владу, яка поставила під загрозу суверенітет України!

Слава Україні!  Героям слава!

Конгрес Українських Націоналістів