Заява Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів

Імперська політика Москви впродовж століть видозмінювалась лише за формою. Зміст був і залишається незмінним. Від Переяславських угод, які й не виконувались за Буквою і підганялися під потреби Москви, історія зафіксувала чимало фактів віроломства й фальші, що мали б стати уроками освіченим сучасним політикам, які виявляють бажання бодай щось підписувати з Москвою.

Лише останнім часом, коли вся українська спільнота мала б ґрунтовно перейматися розбудовою суверенної держави, мають місце факти зневаги з боку Кремля, штучно створюваних «братами-сусідами» перешкод, неприкритого тиску і недбало завуальованих провокацій.

У п’яту річницю грузинсько-російського військового конфлікту, який кремлівськими карликами був цинічно найменований «прінуждєнієм  Грузії к міру», Росія розв’язала безпрецедентну економічну війну, спрямовану  на «прінуждєніє України к руському міру і сожітєльству» в Митному союзі, який в усвідомленні путінської зграї неможливий без України. Апробовані на твердих видах сиру українських виробників, які зазнали не так давно необґрунтованого цькування за участі одіозного головного  санітара «всєя» якогось перевертня Аніщенка, брудні технології тепер були запущені проти рошенівських солодощів.

Оскільки ця провокація не мала проектованого успіху, адже сателіти з Митного та й інші не підтримали, то Путін з «сотоваріщамі» вдався до тотальної блокади усіх товарів українських виробників.

Завдяки незграбній політиці діючого режиму український експорт й так суттєво знизився, а до Росії аж уп’ятеро, то стає незрозумілим,  на кого ж працює фінансований з бюджету уряд.

Лише сліпець не помітить, що ці очевидні прояви з боку північного двоголового монстра на курячих ногах є усвідомленням його безнадійно хворими мізками своєї неспроможності втримати Україну, що стане крахом путінських імперських марень. Болючим є те, маємо визнати, що наша влада є безпорадною в захисті інтересів України, тож не спромоглася в судовому порядку поставити на місце «Газпром», а за допомогою СОТ призупинити сваволю проти національного виробника з боку влади сусідньої країни. За нас готові вступитися депутати Європарламенту – неукраїнці Е.Брок  та Е .Царіуш-Вольський. Останній, очевидно, є представником країни, до якої зверталися нещодавно 148 зрадників-депутатів регіонального розливу про засудження  польськими обранцями українських героїв.

ЛОО КУН закликає опозиційні сили ініціювати у встановленому порядку:

— звернення України до Світової організації торгівлі зі скаргою на дії Росії;

— скликання позачергової сесії Верховної Ради і негайного ухвалення необхідних законів для підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС;

— заборону діяльності так званого «Українського вибору», назва якого не відповідає вектору українських інтересів.

ЛОО КУН закликає усіх громадян України не купувати товарів російського виробництва.

Україна черговий раз в небезпеці, тобто за крок до втрати мізерних шансів вирватися з ординських обіймів і  увійти  до сім’ї вільних європейських народів.

Слава Україні! Героям Слава!