Заява Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів

ерця патріотів огортає неспокій у зв’язку з тривожними новинами з населених пунктів Львівщини  про нівечення та руйнування  пам’ятників  наших вождів-героїв, які зведено за народні гроші.

З часів, коли у Зашкові – на батьківщині Є.Коновальця – вибухівкою пошматовано бюст засновника ОУН, а у Старому Угринові – родинному селі С.Бандери – зруйновано його монумент, нічого не змінилося.  Тоді винних не знайшли, бо не шукали, адже  панував комуністичний режим. Тепер, у незалежній Україні, винних теж, мабуть, не знайдуть, бо керує державою антиукраїнська влада з силовими міністрами неукраїнського походження.

Свого часу не покарали молодиків, що поглумилися з державної символіки на Говерлі. От і зараз уже місяць не здатні знайти винних в актах вандалізму на Стрийщині та у Білогорщі під Львовом.

У ніч перед виборами до облради неоварвари вчинили розбій у містечку Моршин та у Великосілках Кам’янко-Бузького району. Причому в останньому випадку пам’ятник С.Бандері  зруйновано перед школою, в якій була виборча дільниця з міліцією. Цікаво, що на цьому окрузі балотувався представник КПУ, і його соратники неодноразово відвідували місце події, скрегочучи на пам’ятник зубами.

Усі ці повідомлення нагадують фронтові зведення новин. Але правоохоронці й надалі роблять вигляд, що не можуть знайти винуватців, хоча на Сході України вони оперативно звинуватили українських  патріотів у руйнуванні  сталінських ідолів, збудованих нинішніми комуністами.

Львівська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів  гнівно засуджує

бездіяльність правоохоронних відомств і сподівається, новопризначений голова Львівської облдержадміністрації використає свій прокурорський досвід і або примусить керівника обласного управління МВС знайти і покарати вандалів, або відправить його у відставку.

ЛОО КУН звертається до депутатів Львівської облради, в тому числі й обраних після цієї тривожної ночі, взяти на державний облік усі монументи українським героям і забезпечити їхню надійну охорону.

Не дозволимо нікому плямити слави, ні честі Української Нації !

Слава Героям!                                                                                               Слава Україні!

Заява підтримана Координаційною радою Українських політичних  партій Львівщини 9.04.2013 р.