Звернення Конгресу Українських Націоналістів до українського народу

Антиукраїнська влада на чолі з Президентом Віктором Януковичем вирішила перекреслити майбутнє Української держави, ухваливши рішення про демарш євроінтеграції за тиждень до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Таке рішення є прямою зрадою національних інтересів України, прямою зрадою Батьківщини. Влада нахабно зневажає вибір українських громадян задля власного зиску. Віктор Янукович після кулуарних перемовин із господарями Кремля вирішив проміняти асоціацію з ЄС на гарантії безпеки для себе та свого клану, відновивши колоніальний статус України у складі Російської імперії. Чинний Президент України діє жорсткими авторитарними методами, що є викликом і зневагою українського суспільства.

Не дозволимо перетворити незалежну Українську державу на Малоросію, втягнути нас у новітню російську імперію! Не дозволимо перекрити Україні шлях до європейського співтовариства!

У День Свободи Конгрес Українських Націоналістів закликає своє членство та прихильників до мобілізації! Кожен українець має вийти на майдан свого міста, селища та долучитись до акцій протесту на захист нашої свободи та  європейського вибору!

Конгрес Українських Націоналістів вимагає відставки Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, а також дострокових виборів Президента та Верховної Ради України.

Пам’ятаймо про відповідальність перед нацією, найкращі сини і дочки якої впали за українську свободу!

Слава Україні!     Героям Слава!

Голова Конгресу Українських Націоналістів          Степан Брацюнь