Звернення Львівської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів

В сучасній Україні склався режим внутрішньої окупації. Внутрішньої, оскільки чужинці, які володіють реальною владою в Україні, мають українські паспорти. Часто – на додачу до іноземних, всупереч українському ж законодавству. Ці чужинці разом із запроданцями українського походження –“землячками з циновими ґудзиками”, захопили майже всю власність, безкарно грабують народ, розвалили армію, перетворили правоохоронні органи – міліцію, прокуратуру і навіть суд, — в обслуговуючі кооперативи, за допомогою яких відбирають майно, здоров’я, волю і життя у незгодних із свавіллям правлячого в Україні організованого злочинного угрупування.

Українців обкрадають, не оплачуючи працю на вкрадених у них підприємствах, скоробагатьки-чужинці. На українців полюють, як на звірину, у вкрадених у них же лісах ці ж нові магнати. Українців безкарно калічать і вбивають дорогими авто діти цих “господарів життя”. Українців позбавляють права голосу або крадуть їхні голоси владоможці – ті ж самі магнати або їхні пахолки. Українців позбавляють головних маєстатів будь-якого народу – історії, культури та мови, проводячи духовний геноцид – невпинну деукраїнізацію усього суспільного життя через належні цим чужинцям радіо та телебачення, через позбавлення державної підтримки українських преси та книгодрукування, нищачи українську школу, замовчуючи та перебріхуючи історію, позбавляючи українську реального статусу державної мови.

Цього року минає 105-та річниця страти, саме страти — не вбивства! — Мирославом Січинським цісарсько-королівського намісника в Галичині графа А. Потоцького.

12 квітня 1908 р., на відплату за кривди польської адміністрації українському населенню Галичини та фальсифікацію виборів до австрійського парламенту, студент третього курсу філософії Мирослав Січинський застрелив Потоцького в його робочому кабінеті.

Як свідчили очевидці замаху, М. Січинський чотири рази вистрелив у цісарсько-королівського намісника зі словами: “Це за Каганця, Потоцький! ”, маючи на увазі кровопролиття і виборчі фальсифікації, організовані цим шовіністом. По тому він поклав револьвера та дочекався поліції, не намагаючись утекти. Коли Січинського виводили, Мирослав вимовив, звертаючись до селян, які чекали на прийом до намісника: “То за вашу кривду, за вибори, за Каганця! ”

Львівське міське управління юстиції зареєструвало Громадську організацію “Громадський комітет для вшанування пам’яті українських героїв”. Метою діяльності Комітету є вшанування пам’яті українських героїв – осіб, які здійснили геройські чини,  прислужились для побудови Української Самостійної Соборної Держави, склали своє життя у боротьбі за волю України.

Громадський комітету  звернувся до Львівської обласної ради з клопотанням про надання дозволу на встановлення пам’ятної таблиці на будівлі Львівської обласної ради та біля кабінету, де був вчинений історичний акт справедливості, без залучення бюджетних коштів. Відповіді досі немає. Однак    стало відомо, що 21 березня постійна депутатська комісія обласної ради з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації відхилила пропозицію вшанувати чин М. Січинського.

Конгрес Українських Націоналістів підтримує ініціативу «Громадського комітету» і закликає всіх причетних до цієї справи як фізичних , так і юридичних осіб докласти вичерпних зусиль до втілення пропозиції у життя.

Пам’ятаймо наших Героїв, будьмо гідними їхніми наступниками.

Слава Україні!

Підтримано політрадою Львівської обласної організації КУН

31 березня  2013 року

Для  українців і всіх громадян України, небайдужих до своєї історії, для яких честь і гідність народу – непорожні слова,  реквізити  банківських рахунків, на які можна скласти пожертви для виготовлення та встановлення пам’ятної таблиці.

ГО «Комітет вшанування героїв»
п/р № 2600855583                для гривень,
п/р № 2600955583840 для доларів США,
п/р № 2600755583978 для євро
в ПАТ АКБ „Львів»
ЄДРПОУ 38627365
МФО 325268